«Федько-халамидник» Володимир Винниченко

«Федько-халамидник» Володимир Винниченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11150 переглядів
11150 переглядів

Короткий зміст книги «Федько-халамидник» Володимира Винниченко (анотація)

Книга «Федько-халамидник» Володимира Винниченка – яскравий приклад зміни орієнтирів в вітчизняній літературі першої половини ХХ сторіччя. Суть цієї зміни полягала в переорієнтації центральних мотивів твору, зокрема персонажів, через яких вони передавались. Це дозволяло авторам показати картину світу з іншого боку, який мав би наштовхнути читачів на роздуми про сутність буття та устрій суспільства. Все це робилось досить простими, але від того не менш філігранними кроками.

В центрі історії цього твору буде звичайний хлопчик Федько. Автор звертається до дитячого образу, як чогось невинного, того, що ще не встигло осквернити собі душу. Через образ хлопчика автор возвеличує прості та вічні людські цінності: чесність, щирість почуттів, винахідливість та вірність. Але герой не обійдеться без антагоніста, який буде майже його повною протилежністю. До речі, читати онлайн книгу «Федько-халамидник» Володимира Винниченка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Сюжет твору не складний. Буденні конфлікти та історії, що чудово написані та містять розвиток персонажів. Історія буде розповідати про те, як Федько відправився на льодохід разом з Толею, який є повною протилежність головного героя. Це проявляється в тому, що він манерний та самозакоханий і не думає про інших.

Скачати книгу «Федько-халамидник» Володимира Винниченка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Федько-халамидник» Володимира Винниченка онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Федько-халамидник» Володимира Винниченко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Федько-халамидник» Володимира Винниченко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Федько-халамидник» Володимира Винниченко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Федько-халамидник» Володимира Винниченко

Одна відповідь до “Федько-халамидник”

  1. Любов Любов сказав:

    Приємно перечитувати Федько-халамидник – це частинка мого дитинства, яку я передаю вже своїм діткам. Це не просто звичайна історія з життя сільського українського хлопчика, для мене це драма, я досі плачу і вже через багато років розумію те, що заховав в глибині розповіді автор. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *