«Федько, прибулець з Інтернету» Сергій Гридін

«Федько, прибулець з Інтернету» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1629 переглядів
1629 переглядів

Про книгу «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна

Книга «Федько, прибулець з Інтернету» – перша частина дитячої пригодницької тетралогії «Планета Чудасія». Якщо ви хочете разом з головними героями помандрувати дивовижним віртуальним світом та зустріти неймовірних істот як кумедних, так і жахливих, скоріше починайте читати онлайн цю захоплюючу повість. Цей твір буде цікавий і дітям, і підліткам, і дорослим, адже реалістичність і атмосферність, з якими він написаний, не залишать вас байдужими та змусять замислитися про багато буденних речей і свою поведінку.

Знайомтесь, це – Федько, дивовижний комп’ютерний вірус, який може виходити із комп’ютера під дією антивірусної програми. Цей напівдракон, напівчерв’як, напівлюдина – надзвичайно доброзичливе та кумедне створіння, що переливається всіма кольорами веселки і понад усе полюбляє їсти та спати.

У реальному світі він одразу заводить друзів – школярів Петрика і Сашка. Не дивно, що вони вдвох відправляються до віртуального світу, де їхній провідник Федько запропонував провести їм захоплюючу екскурсію. Проте ця екскурсія вилилася у дивні пригоди, боротьбу зі злими силами та чаклунством.

Книга занурює читача у небезпечні випробування, дарує зустріч з казковими істотами та героями пригодницьких кінострічок. На шляху друзів зустрінуться жорстокі пірати та пігмеї, водяні чудовиська та гноми. Пригоди, з якими стикаються Петрик і Сашко, перевіряють їхню витримку і сміливість, кмітливість та вірність своїм друзям.

Талановитий дитячий письменник Сергій Гридін не просто розважає читацьку аудиторію гостросюжетними подіями та кумедними ситуаціями – він вчить їх доброті та порядності, боротьбі зі злом та відданості своїм друзям.

Повість «Федько, прибулець з Інтернету» має особливу ауру – добру, теплу, світлу. Вона заряджає позитивом та надихає на добрі справи, а також на відчайдушні вчинки та пошук нового й незвіданого. Легка та кумедна манера розповіді дозволяє «проковтнути» книгу, не відриваючись ані на хвилину. Пропонуємо скачати «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати будь-який із форматів наших матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *