«Федько, прибулець з Інтернету» Сергій Гридін

«Федько, прибулець з Інтернету» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна

Книга «Федько, прибулець з Інтернету» – перша частина дитячої пригодницької тетралогії «Планета Чудасія». Якщо ви хочете разом з головними героями помандрувати дивовижним віртуальним світом та зустріти неймовірних істот як кумедних, так і жахливих, скоріше починайте читати онлайн цю захоплюючу повість. Цей твір буде цікавий і дітям, і підліткам, і дорослим, адже реалістичність і атмосферність, з якими він написаний, не залишать вас байдужими та змусять замислитися про багато буденних речей і свою поведінку.

Знайомтесь, це – Федько, дивовижний комп’ютерний вірус, який може виходити із комп’ютера під дією антивірусної програми. Цей напівдракон, напівчерв’як, напівлюдина – надзвичайно доброзичливе та кумедне створіння, що переливається всіма кольорами веселки і понад усе полюбляє їсти та спати.

У реальному світі він одразу заводить друзів – школярів Петрика і Сашка. Не дивно, що вони вдвох відправляються до віртуального світу, де їхній провідник Федько запропонував провести їм захоплюючу екскурсію. Проте ця екскурсія вилилася у дивні пригоди, боротьбу зі злими силами та чаклунством.

Книга занурює читача у небезпечні випробування, дарує зустріч з казковими істотами та героями пригодницьких кінострічок. На шляху друзів зустрінуться жорстокі пірати та пігмеї, водяні чудовиська та гноми. Пригоди, з якими стикаються Петрик і Сашко, перевіряють їхню витримку і сміливість, кмітливість та вірність своїм друзям.

Талановитий дитячий письменник Сергій Гридін не просто розважає читацьку аудиторію гостросюжетними подіями та кумедними ситуаціями – він вчить їх доброті та порядності, боротьбі зі злом та відданості своїм друзям.

Повість «Федько, прибулець з Інтернету» має особливу ауру – добру, теплу, світлу. Вона заряджає позитивом та надихає на добрі справи, а також на відчайдушні вчинки та пошук нового й незвіданого. Легка та кумедна манера розповіді дозволяє «проковтнути» книгу, не відриваючись ані на хвилину. Пропонуємо скачати «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати будь-який із форматів наших матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Книга змін
Книга змін Андрій Юрійович Цаплієнко
Голос перепілки
Голос перепілки Марія Ткачівська
Фарбований лис
Фарбований лис Іван Якович Франко
Малий Мирон
Малий Мирон Іван Якович Франко

Відгуки на книгу «Федько, прибулець з Інтернету» Сергія Гридіна