«Федько у пошуках Чупакабри» Сергій Гридін

«Федько у пошуках Чупакабри» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
816 переглядів
816 переглядів

Про книгу «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна

Повість «Федько у пошуках Чупакабри» – третя частина кумедно-пригодницького циклу «Планета Чудасія». Тепер пригоди чудернацького комп’ютерного віруса Федька та його друзів-школярів змінюють локацію – замість віртуального світу на них чекає веселе і колоритне село, куди Петрик і Сашко вирушили на літні канікули до тітки Тетяни. Прихильники своїх улюбленців познайомляться з новими героями – сільськими жителями, загадковим собакою, який вміє розмовляти, а також зустрінуть неймовірних казкових істот – козячого вампіра, йога Фотошопа, Чупакабру та інших.

Книга закручує у вирі гостросюжетних пригод з перших сторінок. Федько, вирвавшись зі звичного віртуального простору, розкривається з зовсім іншого боку. Виявляється, комп’ютерні мешканці також можуть сапати город або саджати насіння, розповсюджувати сільські чутки та гуляти на святах. Але сільське життя з його кумедними витівками – це лише фон та антураж до справжніх див.

Начитавшись книжок, друзі не гаять часу та поспішають назустріч дивовижним пригодам і небезпеці. Якщо ви хочете пройти разом з хлопчиками та їхньою дружною компанією справжні шлях випробувань, шукаючи скарби та полюючи на справжніх розбійників, радимо скачати «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна.

Сергій Гридін доводить, що саме у сільських жителів найбільша життєва мудрість, душевність і надзвичайне почуття гумору. Письменник яскраво показує емоційний зв’язок між поколіннями та важливість досвіду, який передають дідусі й бабусі школярам і дошкільнятам. Як і інші твори цього талановитого автора.

Книга «Федько у пошуках Чупакабри» відрізняється надзвичайним виховним потенціалом. Вона заряджає позитивом, добротою, любов’ю до свого українського народу, гордістю за його працелюбність, винахідливість та оптимізм.

Якщо ви хочете поринути у незвичайну пригодницьку історію на межі казки та реальності, рекомендуємо читати онлайн цю динамічну та повчальну книгу. Усі бажаючі знайдуть її та інші твори даного циклу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете отримати наші матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *