«Федько у пошуках Чупакабри» Сергій Гридін

«Федько у пошуках Чупакабри» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна

Повість «Федько у пошуках Чупакабри» – третя частина кумедно-пригодницького циклу «Планета Чудасія». Тепер пригоди чудернацького комп’ютерного віруса Федька та його друзів-школярів змінюють локацію – замість віртуального світу на них чекає веселе і колоритне село, куди Петрик і Сашко вирушили на літні канікули до тітки Тетяни. Прихильники своїх улюбленців познайомляться з новими героями – сільськими жителями, загадковим собакою, який вміє розмовляти, а також зустрінуть неймовірних казкових істот – козячого вампіра, йога Фотошопа, Чупакабру та інших.

Книга закручує у вирі гостросюжетних пригод з перших сторінок. Федько, вирвавшись зі звичного віртуального простору, розкривається з зовсім іншого боку. Виявляється, комп’ютерні мешканці також можуть сапати город або саджати насіння, розповсюджувати сільські чутки та гуляти на святах. Але сільське життя з його кумедними витівками – це лише фон та антураж до справжніх див.

Начитавшись книжок, друзі не гаять часу та поспішають назустріч дивовижним пригодам і небезпеці. Якщо ви хочете пройти разом з хлопчиками та їхньою дружною компанією справжні шлях випробувань, шукаючи скарби та полюючи на справжніх розбійників, радимо скачати «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна.

Сергій Гридін доводить, що саме у сільських жителів найбільша життєва мудрість, душевність і надзвичайне почуття гумору. Письменник яскраво показує емоційний зв’язок між поколіннями та важливість досвіду, який передають дідусі й бабусі школярам і дошкільнятам. Як і інші твори цього талановитого автора.

Книга «Федько у пошуках Чупакабри» відрізняється надзвичайним виховним потенціалом. Вона заряджає позитивом, добротою, любов’ю до свого українського народу, гордістю за його працелюбність, винахідливість та оптимізм.

Якщо ви хочете поринути у незвичайну пригодницьку історію на межі казки та реальності, рекомендуємо читати онлайн цю динамічну та повчальну книгу. Усі бажаючі знайдуть її та інші твори даного циклу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете отримати наші матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Діва Млинища
Діва Млинища Володимир Савович Лис
Графиня
Графиня Володимир Савович Лис
Проклята краса
Проклята краса Дарина Гнатко
Соня
Соня Катерина Бабкіна

Відгуки на книгу «Федько у пошуках Чупакабри» Сергія Гридіна