«Федько у віртуальному місті» Сергій Гридін

«Федько у віртуальному місті» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна

Книга «Федько у віртуальному місті» – друга частина захоплюючої пригодницької епопеї для дітей і підлітків «Планета Чудасія». Сергій Гридін доводить, що комп’ютерні віруси можуть бути не підступними, а дуже милими та кумедними.

Саме таким виявився напівдракон-напівчерв’як Федько – вірус, що опинився в небезпеці та потребував допомоги своїх друзів – школярів Сашка, Петрика та Марічки. Діти відправляються у віртуальне місто назустріч новим пригодам, але на цей раз Федько не зможе їх охороняти – йому самому потрібна допомога…

Починаючи читати онлайн цю книгу, відразу проймаєшся її світлом і теплом, затишком і надзвичайним почуттям гумору, з яким письменник оберігає своїх героїв від всяких небезпек і пасток. Головні персонажі, змальовані у повісті, виявилися харизматичними та сміливими, кмітливими та милосердними, які ніколи не залишать друзів у біді. Навіть незважаючи на велику кількість чудовиськ і потворних істот, твір виявився добрим і лагідним, з потужною мотивацією дітей та підлітків до обережного використання мережі Інтернет та зберігання справжньої дружби.

Повість «Федько у віртуальному місті» буде цікавою всім прихильникам гостросюжетних пригод. Автор змалював віртуальний антураж дуже реалістично і атмосферно, акцентуючи увагу на кожній дрібниці віртуального світу. Поки друзі блукають пустинними вулицями та шукають способи боротьби з найголовнішим кремезним вірусом, вони зустрічають багато дивних істот. Ці зустрічі та спілкування у віртуальному просторі наштовхують на думки про здоровий спосіб життя, безпечний і корисний Інтернет, що є дуже актуальним для його юних користувачів.

Незважаючи на те, що цей твір вважається дитячим, він змушує замислитися над серйозними проблемами, пов’язаними з суспільною мораллю, правильним вибором між користю та задоволенням, відходженням від застиглих стереотипів.

Поспішайте скачати «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна – і ви поринете у неймовірний лабіринт випробувань та пригод. Цю книгу ви отримаєте в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха
Адвокат із Личаківської
Адвокат із Личаківської Андрій Анатолійович Кокотюха
Осінній сезон смертей
Осінній сезон смертей Андрій Анатолійович Кокотюха
Різник із Городоцької
Різник із Городоцької Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна