«Федько у віртуальному місті» Сергій Гридін

«Федько у віртуальному місті» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1420 переглядів
1420 переглядів

Про книгу «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна

Книга «Федько у віртуальному місті» – друга частина захоплюючої пригодницької епопеї для дітей і підлітків «Планета Чудасія». Сергій Гридін доводить, що комп’ютерні віруси можуть бути не підступними, а дуже милими та кумедними.

Саме таким виявився напівдракон-напівчерв’як Федько – вірус, що опинився в небезпеці та потребував допомоги своїх друзів – школярів Сашка, Петрика та Марічки. Діти відправляються у віртуальне місто назустріч новим пригодам, але на цей раз Федько не зможе їх охороняти – йому самому потрібна допомога…

Починаючи читати онлайн цю книгу, відразу проймаєшся її світлом і теплом, затишком і надзвичайним почуттям гумору, з яким письменник оберігає своїх героїв від всяких небезпек і пасток. Головні персонажі, змальовані у повісті, виявилися харизматичними та сміливими, кмітливими та милосердними, які ніколи не залишать друзів у біді. Навіть незважаючи на велику кількість чудовиськ і потворних істот, твір виявився добрим і лагідним, з потужною мотивацією дітей та підлітків до обережного використання мережі Інтернет та зберігання справжньої дружби.

Повість «Федько у віртуальному місті» буде цікавою всім прихильникам гостросюжетних пригод. Автор змалював віртуальний антураж дуже реалістично і атмосферно, акцентуючи увагу на кожній дрібниці віртуального світу. Поки друзі блукають пустинними вулицями та шукають способи боротьби з найголовнішим кремезним вірусом, вони зустрічають багато дивних істот. Ці зустрічі та спілкування у віртуальному просторі наштовхують на думки про здоровий спосіб життя, безпечний і корисний Інтернет, що є дуже актуальним для його юних користувачів.

Незважаючи на те, що цей твір вважається дитячим, він змушує замислитися над серйозними проблемами, пов’язаними з суспільною мораллю, правильним вибором між користю та задоволенням, відходженням від застиглих стереотипів.

Поспішайте скачати «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна – і ви поринете у неймовірний лабіринт випробувань та пригод. Цю книгу ви отримаєте в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Федько у віртуальному місті» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *