«Фелікс Австрія» Софія Андрухович

«Фелікс Австрія» Софія Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
955 переглядів
955 переглядів

Про книгу «Фелікс Австрія» Софії Андрухович

За мотивами книги був відзнятий фільм з назвою «Віддана», трейлер до якого можно переглянуть нижчке:

Книга, яку ви захочете читати ще та ще до останньої сторінки. «Нехай увесь світ почекає» – це дуже вдала фраза до роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Любов у всіх її проявах. Біль, розлука, банальності, притаманні цьому відчутті, будуть проникати крізь ваші думки. Головною героїнею стала спадкова аристократка, яка мала дуже розбещений характер – напевно, ніхто не міг її приборкати. Її чоловік дуже любив камінь, і майстерно робив статуї та надгробки. І третя точка трикутника стала Стефанія — вона не має гарних принад та краси, але дуже добра ґаздиня. Радимо читати онлайн усім книгу Софії Андрухович «Фелікс Австрія» українською мовою.

Любовний трикутник? Могли подумати ви, але це не так. Чоловік кохав дружину, а ось між Адель та Стефанією були особливі відносини.

Які саме були відносини між ними? І які таємниці відкриються на дні народженні Адель?

Чому потрібно говорити правду одразу і до чого може призвести брехня? Скачати книгу Софії Андрухович «Фелікс Австрія» можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фелікс Австрія» Софії Андрухович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *