«Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевін Д. Вест, Карл Т. Бергстрем

«Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевін Д. Вест, Карл Т. Бергстрем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
686 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевіна Д. Веста, Карла Т. Бергстрема (анотація)

Ми тонемо в потоках маячні, що заливають світ. Політикам начхати на факти. Наука складається з прес-релізів. Стартапи Кремнієвої долини перетворили маячню на високе мистецтво. У коледжах та університетах маячню цінують більше за аналітичне мислення. Управлінська діяльність тепер, здається, стала переважно вправами з переставляння маячні. Рекламники змовницьки підморгують і запрошують на свій курс із викриття маячні. Ми підморгуємо у відповідь, утрачаємо пильність і тонемо в другорядній маячні, яку вони ллють нам на голови. Маячня забруднює планету, збиває людей з пантелику в конкретних питаннях і підриває здатність довіряти інформації як такій. Ця книжка – наш скромний удар у відповідь.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевіна Д. Веста, Карла Т. Бергстрема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевіна Д. Веста, Карла Т. Бергстрема українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Феєрична фігня! Високе мистецтво скепсису у світі повної маячні» Джевіна Д. Веста, Карла Т. Бергстрема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *