«Фіалки в березні» Сара Джіо

«Фіалки в березні» Сара Джіо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1334 переглядів
1334 переглядів

Про книгу «Фіалки в березні» Сари Джіо

Сара Джіо – авторка багатьох ліричних і драматичних історій з цілою низкою сімейних таємниць та інтриг. Такою ж є її книга «Фіалки в березні» – прониклива й хвилююча сага про дивний острів Бейнбридж, де і відбуваються події роману. Саме сюди приїжджає з галасливого й метушливого мегаполісу головна героїня твору – успішна письменниця Емілі Вілсон в гості до своєї двоюрідної бабусі Бі.

Дівчина відправляється у своєрідну відпустку насолодитися безтурботним життям біля океану, подолати творчу кризу та оговтатися після руйнування шлюбу. Проте життя на цьому таємничому острові виявляється не таким спокійним, як здавалося спочатку.

Письменниця органічно поєднала у книзі класичну романтичну історію та розкриття сімейних таємниць, про які Емілі випадково дізнається у знайденому щоденнику загадкової Естер Джонсон, яка мешкала на острові в сорокових роках XX століття. Виявляється, мешканці цього місця зовсім не ті, якими здаються на перший погляд, і в тому числі харизматичний Джек, з яким Емілі розпочала дружбу та сподівалася на більш близькі стосунки. Чому це бабуся проти її зустрічей з цим хлопцем? Таємниця накладається на таємницю, але прийде час, і Емілі розкриє всі загадки.

Розпочинаючи читати онлайн роман «Фіалки в березні», відразу відчуваєш подих океану, літню спеку та запах фіалок, що супроводжує читача крізь усю сюжетну канву книги. Письменниця любить розгортати паралельні сюжети, і в цьому романі також ви зустрінете двох жінок, між якими пролягає ціла епоха. Одкровення стосовно трагічних подій однієї вплинуть на подальшу долю та душевне зцілення іншої, а фінал буде справжнім сюрпризом навіть для тих, хто вміє передбачати заплутані твори з неймовірними сюжетними вихилясами.

Ми пропонуємо скачати «Фіалки в березні» Сари Джіо усім прихильникам красивих і цікавих історій з присмаком драматизму та сімейних таємниць. Завітайте до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цей роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. Цей твір та інші праці талановитої американської письменниці ви маєте змогу отримати безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фіалки в березні» Сари Джіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *