«Фіктивна наречена для мільярдера» Мар'яна Доля, Холод Влада

«Фіктивна наречена для мільярдера» Мар'яна Доля, Холод Влада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
311 переглядів
311 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фіктивна наречена для мільярдера» Мар'яни Долі, Холод Влади (анотація)

Віта: «Андрій був моїм першим коханням, я вірила, що у нас все серйозно, хай наші стосунки і починались як фіктивні. Але потім він кинув мене прямо перед випуском, сказавши, що для нього це була просто гра. Я намагалась забути його, задля цього не поверталась з Англії, та через хворобу матері була змушена шукати роботу в Україні… Коли я знайшла ідеальну вакансію, виявилось, що саме Андрій мав стати моїм новим босом…»

Андрій: «Заради майбутнього Віти мені довелось вдати, що вона для мене була лише грою, бо інакше вона б не поїхала вчитись за виграним грантом, а вона так мріяла про це. Ми розійшлись на поганій ноті, вона, певно зненавиділа мене, але я знав, що тільки так вона досягне мети. Я навіть не сподівався знов побачитись з нею, аж раптом вона прийшла до мене на співбесіду…»


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фіктивна наречена для мільярдера» Мар'яни Долі, Холод Влади українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фіктивна наречена для мільярдера» Мар'яни Долі, Холод Влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *