«Фіктивний шлюб» Тая Смоленська

«Фіктивний шлюб» Тая Смоленська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10006 переглядів
10006 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фіктивний шлюб» Таї Смоленської (анотація)

Книга «Фіктивний шлюб» Таї Смоленської – це трагічна історія про несправедливість долі. Твір одразу розпочинається з драматичної та нервово напруженої сцени похоронів батька головної героїні. Важко поставити себе на місце Соні, яка втратила батька через випадковість. Перебуваючи в стані глибокого розпачу, вона навіть не підозрювала, що на неї чекає в найближчому майбутньому. Вийшовши за межі кладовища, вона сіла в машину друга сім’ї, що мав відвезти її додому.

Лиш одна людина може допомогти Соні впоратись з тим всім, що трапилось з нею. Це той самий друг сім’ї та за сумісництвом колега їх батька. Вона давно була в нього таємно закохана, але ніколи в цьому не зізнавалась. Вона попросила його про допомогу і він не був в силах відмовити. Майже одразу він сказав їй, що після смерті батька залишилось важливе невирішене питання – спадок. До речі, читати онлайн книгу «Фіктивний шлюб» Таі Смоленської українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Будучи повноцінною спадкоємницею, вона мусила вийти заміж за Тимура. Це був очевидний фіктивний шлюб, але вона мусила на нього піти заради власної безпеки. Одного разу, будучи у відпустці, вона завагітніла, але чоловік дізнався про це лиш тоді, коли Соня вирішила позбавитись нагадування про їхню близькість.

Скачати книгу «Фіктивний шлюб» Таї Смоленської можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фіктивний шлюб» Таї Смоленської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фіктивний шлюб» Таї Смоленської

Одна відповідь до “Фіктивний шлюб”

  1. Любов Любов сказав:

    Хороша книга, зацікавила.Хочу прочитати безкоштовно всю.Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *