«Філософія впевненості в собі» Шарль Пепен

«Філософія впевненості в собі» Шарль Пепен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2022 переглядів
2022 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Філософія впевненості в собі» Шарля Пепена (анотація)

Книга «Філософія впевненості в собі» Шарля Пепена може стати настільною для багатьох людей, принаймні на деякий час – коли відчуття невпевненості буде заважати діяти і досягати чогось у житті. У такі моменти її варто перечитувати і нагадувати собі про те, що кожен іноді почувається невпевнено, але є методи подолання цього стану. А приклади відомих людей, які змогли впоратись, будуть надихати і показувати приклад.

Щоб написати цю книгу, автор спершу опрацював велику кількість різноманітної літератури. Це і філософські трактати, і книги психоаналітиків, і результати різноманітних психологічних досліджень, і просто історії людей – артистів, спортсменів та інших відомих особистостей.

Вивчаючи їх життя на різних його етапах, можна побачити, що навіть ті, кому вдалось досягти професійних вершин і стати кращими з кращих, колись теж були наляканими і невпевненими у собі, але їм вдалось це подолати. Звичайні люди можуть знайти у їх досвіді щось корисне для себе, щоб набути впевненості й сили.

У цій книзі автор розкриває секрет того, на чому ж взагалі будується впевненість людини у собі. Тому, читаючи її, можна дізнатись, що в основі лежить віра в себе (у свої здібності), в іншого і в життя. Це ті рушійні сили, на яких тримається вся «система». А детальніше про неї і її складові варто прочитати у книжці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Філософія впевненості в собі» Шарля Пепена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Філософія впевненості в собі» Шарля Пепена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *