«Фінансист» Теодор Драйзер

«Фінансист» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
39650 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фінансист» Теодора Драйзера (анотація)

Книга «Фінансист» – перша частина знаменитого циклу «Трилогія бажання» від класика світової літератури Теодора Драйзера. В основу сюжету роману покладена реальна історія перемог і поразок американського мільйонера Чарльза Йєркса, який виявився одним з найвпливовіших фінансистів минулого століття. Головний герой Френк Ковпервуд став його прототипом.

Починаючи читати онлайн книгу, знайомимося зі скромним хлопчиною з провінційного містечка. Ніхто не здогадувався, що Френк завдяки своїй інтуїції та неабияким аналітичним здібностям зможе розбагатіти всього за кілька днів! Головний герой у досить юному віці зрозумів, що лише заможні люди є хазяєвами життя та вирішують долі всіх інших. Копервуд твердо вирішив потрапити до світу багатіїв-фінансистів будь-якою ціною.

Нікому не відомий юнак починає власну гру, беручи активну участь у фінансових спекуляціях. Успіхи фінансиста-початківця обуюють його конкурентів, тому дуже скоро Френк опиняється у в’язниці за свої махінації з грошима. Проте ніхто не здогадується, що цей життєвий досвід загартував Ковпервуда ще більше. Вийшовши на волю, амбітний юнак розуміє: тепер світ остаточно опиниться в його руках. І він не помилився. З того часу починається впевнене сходження головного героя сходинками впливового та розкішного життя та його наближення до статусу мільйонера.

Роман «Фінансист» – це не лише драматична історія досягнення фінансового успіху Френка, а й розповідь про зародження фінансової системи Америки зі становленням банківських процесів та інвестиційних механізмів. Читаючи книгу, відчуваєш себе свідком визначних історичних подій. Поступово Теодор Драйзер перетворює драматичну сагу у виробничий роман з детальним описом судового слідства та подробиць фінансових операцій. Проте, незважаючи на це, мова автора є яскравою та зрозумілою, з помірною кількістю філософських вставок та вируючими емоціями.

Якщо ви хочете скачати «Фінансист» Теодора Драйзера, зверніться до матеріалів нашої електронної бібліотеки. Цей та інші твори видатного письменника ви знайдете тут безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Слухати аудіокнигу «Фінансист» Теодора Драйзера онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фінансист» Теодора Драйзера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Фінансист» Теодора Драйзера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фінансист» Теодора Драйзера

2 відповіді до “Фінансист”

  1. Артем Артем сказав:

    У маленьких людей, батько не працює в банку.
    А заробляти великі гроші Френк почав з незаконних фін операцій, які не приносили ніякої користі, наглядний приклад як держ службовці пиляють держ скарбницю.

  2. Кароліна Кароліна сказав:

    Я раніше навіть не уявляла, що розбагатіти можна лише за декілька днів. Книга «Фінансист» – це по суті історія маленької людини, яка змогла втілити свої мрії в життя завдяки своєму мозку. Цікава книга з точки зору розуміння та прикладу буття, яке стане ключем до успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *