«Фінансист» Теодор Драйзер

«Фінансист» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5310 переглядів
5310 переглядів

Про книгу «Фінансист» Теодора Драйзера

Книга «Фінансист» – перша частина знаменитого циклу «Трилогія бажання» від класика світової літератури Теодора Драйзера. В основу сюжету роману покладена реальна історія перемог і поразок американського мільйонера Чарльза Йєркса, який виявився одним з найвпливовіших фінансистів минулого століття. Головний герой Френк Ковпервуд став його прототипом.

Починаючи читати онлайн книгу, знайомимося зі скромним хлопчиною з провінційного містечка. Ніхто не здогадувався, що Френк завдяки своїй інтуїції та неабияким аналітичним здібностям зможе розбагатіти всього за кілька днів! Головний герой у досить юному віці зрозумів, що лише заможні люди є хазяєвами життя та вирішують долі всіх інших. Копервуд твердо вирішив потрапити до світу багатіїв-фінансистів будь-якою ціною.

Нікому не відомий юнак починає власну гру, беручи активну участь у фінансових спекуляціях. Успіхи фінансиста-початківця обуюють його конкурентів, тому дуже скоро Френк опиняється у в’язниці за свої махінації з грошима. Проте ніхто не здогадується, що цей життєвий досвід загартував Ковпервуда ще більше. Вийшовши на волю, амбітний юнак розуміє: тепер світ остаточно опиниться в його руках. І він не помилився. З того часу починається впевнене сходження головного героя сходинками впливового та розкішного життя та його наближення до статусу мільйонера.

Роман «Фінансист» – це не лише драматична історія досягнення фінансового успіху Френка, а й розповідь про зародження фінансової системи Америки зі становленням банківських процесів та інвестиційних механізмів. Читаючи книгу, відчуваєш себе свідком визначних історичних подій. Поступово Теодор Драйзер перетворює драматичну сагу у виробничий роман з детальним описом судового слідства та подробиць фінансових операцій. Проте, незважаючи на це, мова автора є яскравою та зрозумілою, з помірною кількістю філософських вставок та вируючими емоціями.

Якщо ви хочете скачати «Фінансист» Теодора Драйзера, зверніться до матеріалів нашої електронної бібліотеки. Цей та інші твори видатного письменника ви знайдете тут безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Фінансист» Теодора Драйзера

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фінансист» Теодора Драйзера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *