«Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям» Олександр Ніконов

«Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям» Олександр Ніконов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1688 переглядів
1688 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям» Олександра Ніконова (анотація)

Ви розумієте теорію Стівена Хокінга і теорію відносності? Чи знаєте ви і чи зможете доступно пояснити основи квантової фізики? Чи розповісте про відкриття Марії Складовської-Кюрі? Бажаєте зрозуміти наймоднішу науку ХХІ сторіччя?

Не важливо, вчитеся ви в школі чи вже давно закінчили її. Якщо ви допитлива людина, то ця книжка ДЛЯ ВАС! НАЙГОЛОВНІША НАУКА – ЦЕ ФІЗИКА! Так розпочинає цю книжку відомий публіцист, популяризатор теоретичної науки Олександр Ніконов.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям» Олександра Ніконова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фізика на пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям» Олександра Ніконова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *