«Фізика. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Наталія Струж

«Фізика. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Наталія Струж

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
614 переглядів
614 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фізика. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Наталії Струж (анотація)

Посібник містить тренувальні завдання з фізики різних рівнів складності для ефективної підготовки до національного мультипредметного тесту. Тут також подано повні розв’язання завдань.

Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фізика. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Наталії Струж українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фізика. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Наталії Струж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *