«Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ» Кріс Фрит

«Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ» Кріс Фрит

  • Назва: Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ
  • Письменник: Кріс Фрит
  • Рік: 2007
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Загальна психологія
  • ISBN: 978-617-12-4658-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1341 переглядів
1341 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ» Кріса Фрита (анотація)

Книжка, що увійшла до довгих списків Премії Лондонського королівського товариства! Фрідріх Шиллер казав, що світ тісний, а мозок людини неосяжний. Справді, наш мозок — то складний і досконалий механізм, своєрідний бортовий комп’ютер, на жорсткому диску якого вміщено цілий всесвіт. А що, як саме мозок створює світ таким, яким ми сприймаємо його? Можливо, він навіть здатен робити це без нашого відома. Несподівано, чи не так? Кріс Фріт оповідає про сенсаційні відкриття, пов’язані з внутрішньою роботою нервової системи та її впливом на функціонування організму. Отримання інформації, формування почуттів, визначення і прийняття рішень, сприйняття та імітація, феномен ілюзій, емпатії й несвідомих дій, галюцинації та фантоми… Запевняємо: ви більше ніколи не ставитиметеся до мозку лише як до «сірої речовини»!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ» Кріса Фрита українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ» Кріса Фрита

Одна відповідь до “Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ”

  1. Зоя Зоя сказав:

    Колись “Формування розуму” порадила мені мій викладач. Я навіть і уявити могла, як вона змінить мою свідомість. Все ж таки мозок – цікавий механізм. Рекомендую, точно буде цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *