«Фортеця для серця» Олена Печорна

«Фортеця для серця» Олена Печорна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2001 переглядів
2001 переглядів

Про книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Олена Печорна – одна з найталановитіших українських письменниць сучасності. Її пронизливі твори перевертають душу та змушують затамувати подих, переживаючи за долі головних персонажів. Її книга «Фортеця для серця» – дивовижна історія про маленьку дівчинку, яка знайшла своє покликання й визнання в бурхливому вирі життя. Хоча казкою в прямому сенсі цей твір не назвеш – такі страждання, що випали на долю головної героїні, бувають лише в реальному житті.

Починаючи читати онлайн цей роман, не можеш відірватися – настільки тонко й майстерно авторка огортає читача переживаннями й непростими випробуваннями Лесі Райської – нещасної маленької дівчинки, яка залишилася без батьків.

Опинившись в селі у бабусі, головна героїня жила лише сподіваннями про те, що її зникла матір нарешті з’явиться, проте ці ілюзії так і залишилися примарою. Єдине, в чому знайшла свою відраду Леся – малювання. Згодом талант справжньої художниці помітили оточуючі, проте ніхто не хотів зрозуміти й підтримати нещасну дитину, яку досі вважали чужою для цього села.

Як склалося життя головної героїні? У що вилилося її прагнення відображувати свої переживання та бачення навколишнього світу в малюнках? Цікавий й непростий життєвий шлях цієї талановитої особистості не може не вразити – читайте книгу і прислухайтеся до порад письменниці бути самими собою та чути поклики свого серця в будь-яких життєвих обставинах.

Роман «Фортеця для серця» зачаровує своїм тонким психологізмом та надзвичайною душевністю, вабить шаленою динамічністю сюжета й несподіваними інтригами, які постійно виникають та ховаються, запрошуючи слідувати далі. На сторінках книги оживають образи персонажів, розкриваються їхні почуття та емоції, і вже не помічаєш, як поряд з Лесею йдеш вперед, у невідоме майбутнє, міцно тримаючи її за руку та вболіваючи за долю відважної дитини.

Якщо ви шукаєте захоплюючу драматичну історію, що повністю занурить в свою атмосферу та змусить зробити переоцінку своїх цінностей, радимо скачати «Фортеця для серця» Олени Печорної. Ви знайдете його на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Фортеця для серця» Олени Печорної

Геть усі діти, навіть коли дуже хочуть бути дорослими, усе одно потребують мами. І хоч би що казали люди, хоч би в чому переконували ті, хто намагався цю маму замінити, а по-справжньому щасливою почувається лише та дитина, у якої мама є.

Людина народжується вдруге вже усвідомлено, коли знаходить себе справжню.

Виявляється, сльози бувають німі, але від того робиться ще страшніше.

Вибір змінює життя. Вибір схожий…на річку в місці, де та обирає напрямок свого річища, бо потім хоч як вода того не прагнутиме, але проти течії не поплине. Дещо ми вибираємо несвідомо, а трапляються моменти, коил в житті починається щось нове, і тоді обирати вкрай непросто.

Завантажити безкоштовно книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *