«Фортеця для серця» Олена Печорна

«Фортеця для серця» Олена Печорна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Олена Печорна – одна з найталановитіших українських письменниць сучасності. Її пронизливі твори перевертають душу та змушують затамувати подих, переживаючи за долі головних персонажів. Її книга «Фортеця для серця» – дивовижна історія про маленьку дівчинку, яка знайшла своє покликання й визнання в бурхливому вирі життя. Хоча казкою в прямому сенсі цей твір не назвеш – такі страждання, що випали на долю головної героїні, бувають лише в реальному житті.

Починаючи читати онлайн цей роман, не можеш відірватися – настільки тонко й майстерно авторка огортає читача переживаннями й непростими випробуваннями Лесі Райської – нещасної маленької дівчинки, яка залишилася без батьків.

Опинившись в селі у бабусі, головна героїня жила лише сподіваннями про те, що її зникла матір нарешті з’явиться, проте ці ілюзії так і залишилися примарою. Єдине, в чому знайшла свою відраду Леся – малювання. Згодом талант справжньої художниці помітили оточуючі, проте ніхто не хотів зрозуміти й підтримати нещасну дитину, яку досі вважали чужою для цього села.

Як склалося життя головної героїні? У що вилилося її прагнення відображувати свої переживання та бачення навколишнього світу в малюнках? Цікавий й непростий життєвий шлях цієї талановитої особистості не може не вразити – читайте книгу і прислухайтеся до порад письменниці бути самими собою та чути поклики свого серця в будь-яких життєвих обставинах.

Роман «Фортеця для серця» зачаровує своїм тонким психологізмом та надзвичайною душевністю, вабить шаленою динамічністю сюжета й несподіваними інтригами, які постійно виникають та ховаються, запрошуючи слідувати далі. На сторінках книги оживають образи персонажів, розкриваються їхні почуття та емоції, і вже не помічаєш, як поряд з Лесею йдеш вперед, у невідоме майбутнє, міцно тримаючи її за руку та вболіваючи за долю відважної дитини.

Якщо ви шукаєте захоплюючу драматичну історію, що повністю занурить в свою атмосферу та змусить зробити переоцінку своїх цінностей, радимо скачати «Фортеця для серця» Олени Печорної. Ви знайдете його на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Фортеця для серця» Олени Печорної

Людина народжується вдруге вже усвідомлено, коли знаходить себе справжню.

Геть усі діти, навіть коли дуже хочуть бути дорослими, усе одно потребують мами. І хоч би що казали люди, хоч би в чому переконували ті, хто намагався цю маму замінити, а по-справжньому щасливою почувається лише та дитина, у якої мама є.

Виявляється, сльози бувають німі, але від того робиться ще страшніше.

Вибір змінює життя. Вибір схожий…на річку в місці, де та обирає напрямок свого річища, бо потім хоч як вода того не прагнутиме, але проти течії не поплине. Дещо ми вибираємо несвідомо, а трапляються моменти, коил в житті починається щось нове, і тоді обирати вкрай непросто.

Завантажити безкоштовно книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Завантажити книгу «Фортеця для серця» у форматі:

Рекомендації

Людвисар. Ігри вельмож
Людвисар. Ігри вельмож Богдан Вікторович Коломійчук
Червоний
Червоний Андрій Анатолійович Кокотюха
Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха
Біла ніч
Біла ніч Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Фортеця для серця» Олени Печорної

Комментарии для сайта Cackle