«Фундація та Імперія» Айзек Азімов

«Фундація та Імперія» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7438 переглядів
7438 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фундація та Імперія» Айзека Азімова (анотація)

Айзек Азімов – видатний американський письменник-фантаст минулого століття, твори якого залишаються актуальними у всі часи. Його книга «Фундація та Імперія» – друга частина науково-фантастичної трилогії «Фундація» – космічної саги про порятунок галактичної Імперії від свого занепаду.

Тепер послідовникам геніального психоісторика Гарі Селдона приходиться нелегко – Імперія у передсмертній агонії посилює свою міць та стає найгрізнішим ворогом Фундації, намагаючись її знищити.

Фундація, заснована Селдоном з метою порятунку людства, переживає кризу. В неї з’явилися численні вороги, і хоча чотири серйозні конфлікти вона пережила та вийшла з них переможцем, назріває найбільше протистояння.

Сусідні невеличкі планети вже позбавлені варварства і жорстокості, і тепер зусилля вчених спрямовані на внутрішнє життя незламної Імперії. Генерал Бел Ріоз відправляє на її захоплення весь свій флот, щоб відстояти владу та велич Імперії. Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтесь не лише результати цього рокового протистояння, а й цікаві доповнення теорії Гарі Селдона, що кардинально змінять діяльність Фундації.

В романі «Фундація та Імперія» на вас чекають безліч інтриг та несподіваних сюжетних поворотів. Автор розділив цю епопею на дві окремі та суперечливі між собою повісті – «Генерал» і «Мул».

У другій частині твору на арену виходить загадковий мутант Мул, який кардинально змінює ситуація на міжгалактичному політичному полі. Наукові постулати Селдона то підтверджуються, то спростовуються, заганяючи науковців і послідовників великого вченого в глухий кут. Остаточну розв’язку цієї історії ви знайдете у наступній, завершальній книзі циклу «Друга Фундація».

Якщо вас цікавить гостросюжетна науково-фантастична література з яскраво вираженим соціальним аспектом, рекомендуємо скачати «Фундація та Імперія» Айзека Азімова. На нашому сайті ви можете вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf. Також вам буде зручно читати онлайн цей легендарний твір – ми пропонуємо матеріали віртуальної бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фундація та Імперія» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фундація та Імперія» Айзека Азімова

Одна відповідь до “Фундація та Імперія”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Сюжет Фундація та Імперія, дуже непередбачуваний. Зовсім немає тої банальності, яка зазвичай дратує. Обов’язково раджу всім поціновувачам фантастики, вам точно сподобається – раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *