«Фундація» Айзек Азімов

«Фундація» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3153 переглядів
3153 переглядів

Про книгу «Фундація» Айзека Азімова

Роман «Фундація» є першою частиною легендарної космічної трилогії від майстра світової фантастичної літератури Айзека Азімова. В цій книзі письменник розкрив цілу низку соціально-політичних проблем, що не тільки були актуальними в середині минулого століття, а й «отруюють» суспільство і зараз.

Головний герой роману вчений Гарі Селдон – мабуть, єдина людина на Землі, яку турбує майбутнє нашої цивілізації. Дослідник заснував нову науку – психоісторію, що вивчає процеси впливу людини на перебіг історичних подій. І хоча об’єктивна історія не дозволяє втручатися у побудову своїх закономірностей, головний герой винайшов теорію, згідно з якою дуже повільними темпами вдається її змінювати – це може тривати кілька тисяч років.

Селдон вирахував, що дуже скоро галактична Імперія прийде до свого занепаду через прогресуючу моральну, культурну, наукову кризу, численні війни та природні катаклізми. Єдиний порятунок – створити Фундацію, що допоможе відродити всі надбання людства та повернути життя з темряви до світла.

На невеличкій планеті Термінус нарешті з’являється ця дивна організація, і починається масштабна робота, що має тривати кілька тисячоліть. Чи зможуть Селдон та його послідовники врятувати людство? Адже Фундації належить пройти через багато поколінь та історичних епох.

Айзек Азімов вражає не лише атмосферними та цільними фантастичними сюжетами, а й пронизливою реалістичністю, завуальованою в кожному з них. Пророчою книгою «Фундація» письменник зачепив найболючіше місце в нашому суспільстві – байдужість людей до свого майбутнього.

Сьогодні ми живемо – та й годі. Те, що буде після нас через багато років, нікого не хвилює. Людство котиться до величезної прірви, і люди вже зараз мають оговтатися, інакше немилосердна історія трохи пізніше вже не дасть жодного вибору.

Якщо ви хочете читати онлайн цю грандіозну книгу, рекомендуємо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки, що надаються безкоштовно та без реєстрації. Також ви маєте можливість скачати «Фундація» Айзека Азімова на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Скачати безкоштово книгу «Фундація» Айзека Азімова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фундація» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *