«Фундація» Айзек Азімов

«Фундація» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18421 переглядів
18421 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фундація» Айзека Азімова (анотація)

Роман «Фундація» є першою частиною легендарної космічної трилогії від майстра світової фантастичної літератури Айзека Азімова. В цій книзі письменник розкрив цілу низку соціально-політичних проблем, що не тільки були актуальними в середині минулого століття, а й «отруюють» суспільство і зараз.

Головний герой роману вчений Гарі Селдон – мабуть, єдина людина на Землі, яку турбує майбутнє нашої цивілізації. Дослідник заснував нову науку – психоісторію, що вивчає процеси впливу людини на перебіг історичних подій. І хоча об’єктивна історія не дозволяє втручатися у побудову своїх закономірностей, головний герой винайшов теорію, згідно з якою дуже повільними темпами вдається її змінювати – це може тривати кілька тисяч років.

Селдон вирахував, що дуже скоро галактична Імперія прийде до свого занепаду через прогресуючу моральну, культурну, наукову кризу, численні війни та природні катаклізми. Єдиний порятунок – створити Фундацію, що допоможе відродити всі надбання людства та повернути життя з темряви до світла.

На невеличкій планеті Термінус нарешті з’являється ця дивна організація, і починається масштабна робота, що має тривати кілька тисячоліть. Чи зможуть Селдон та його послідовники врятувати людство? Адже Фундації належить пройти через багато поколінь та історичних епох.

Айзек Азімов вражає не лише атмосферними та цільними фантастичними сюжетами, а й пронизливою реалістичністю, завуальованою в кожному з них. Пророчою книгою «Фундація» письменник зачепив найболючіше місце в нашому суспільстві – байдужість людей до свого майбутнього.

Сьогодні ми живемо – та й годі. Те, що буде після нас через багато років, нікого не хвилює. Людство котиться до величезної прірви, і люди вже зараз мають оговтатися, інакше немилосердна історія трохи пізніше вже не дасть жодного вибору.

Якщо ви хочете читати онлайн цю грандіозну книгу, рекомендуємо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки, що надаються безкоштовно та без реєстрації. Також ви маєте можливість скачати «Фундація» Айзека Азімова на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Слухати аудіокнигу «Фундація» Айзека Азімова онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фундація» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фундація» Айзека Азімова

Одна відповідь до “Фундація”

  1. Юрій Юрій сказав:

    Для розширення кругозору мій друг науковець порадив прочитати книгу «Фундація» Айзека Азімова. Чесно кажучи, спочатку я скептично віднісся до цієї пропозиції, тому що вважав, що мене нічого вже не може здивувати. Але я помилявся, ця книга відкрила для мене світ з інакшої сторони. Раджу не втратити свій шанс, якщо і вам вона потрапила на очі та скоріше скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *