«Г’юстоне, у нас проблеми» Катажина Ґрохоля

«Г’юстоне, у нас проблеми» Катажина Ґрохоля

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
288 переглядів
288 переглядів

Про книгу «Г’юстоне, у нас проблеми» Катажини Ґрохоля

Книга-хамелеон «Г’юстоне, у нас проблеми» відомої польської авторки Катажини Ґрохоля спочатку може здатися легковажним та поверхневим твором, але це лише на перший погляд. Унікальний стиль написання кожної книги запам’ятається вам надовго. Ми впевнені, що ви повернетеся до читання знову і знову.

Головний герой – невдаха, щасливим його важко назвати. В свої тридцять з хвостиком років він залишився без роботи та й без коханої людини. Та ще мати заважає йому і вічно втручається в його життя. Зі сторони може здаватися, що все це кіно, вигадка режисера, але це реальність, з якою впоратися зможе лише Єремій. Радимо читати онлайн усім книгу «Г’юстоне, у нас проблеми» Катажини Ґрохоля українською мовою.

Чи зможе Єремій змінити своє життя? Чи поверне кохання або зустріне нове? Іронічні та веселі пригоди, життєві ситуації вже чекають на вас. Скачати книгу «Г’юстоне, у нас проблеми» Катажини Ґрохоля можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Г’юстоне, у нас проблеми» Катажини Ґрохоля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *