«Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

«Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» Деніел Вайтсон, Хорхе Чем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
392 переглядів
392 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» Деніела Вайтсона, Хорхе Чема (анотація)

Історія науки — це історія безперервних революцій, які щоразу відкривають нам очі на довколишній світ. Чи зародилося б розумне життя, якби не вимерли динозаври? Чи існують інші виміри? Із чого складається 95% Всесвіту? Ви не знайдете в цій книжці точних відповідей на ці запитання. Навіть більше — ви не знайдете їх ніде. Але те, що ми досі не знаємо багатьох фундаментальних істин, означає, що попереду нас чекають неймовірні відкриття.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» Деніела Вайтсона, Хорхе Чема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» Деніела Вайтсона, Хорхе Чема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *