«Гальшка Острозька» Ірина Звонок

«Гальшка Острозька» Ірина Звонок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
256 переглядів
256 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гальшка Острозька» Ірини Звонок (анотація)

Книга «Гальшка Острозька» Ірини Звонок занурить читачів у далеке Середньовічне минуле, розповідаючи про події, що відбуваються з головною героїнею, на долю якої випало чимало випробувань. А знаходиться в центрі сюжету дівчина, яку звати Гальшка, спадкоємиця відомого і видатного роду Острозьких.

Два світи – православний і католицький – для неї існують нероздільно, бо вона дитя їх обох. Від самого моменту її появи на світ було зрозуміло, що життя буде непростим, але цікавим, бо народитись у такій родині щастить не кожному. Звісно ж, коли героїня подорослішала і з дитини перетворилась на дівчину, почали з’являтись і ті, хто хотів узяти її за дружину.

Різні магнати і шляхтичі мріяли одружитись з нею, але вибрати з-поміж них потрібно було найдостойнішого. Мати, Беата Костелецька, і дядько героїні, князь Острозький, думали більше не про особисте щастя дівчини, а про те, як їм, видавши її заміж, укріпити своє політичне становище. Для цього нареченого треба було вибирати серед представників дворянства – українського чи польського.

Молода героїня опинилась у непростій ситуації, коли їй потрібно вибрати, як жити далі – підкоритись волі родичів чи прислухатись до голосу свого серця? Яким буде її рішення, а потім і його наслідки, можна дізнатись, читаючи книгу, написану у жанрі історичної прози.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гальшка Острозька» Ірини Звонок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гальшка Острозька» Ірини Звонок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *