«#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар

«#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1100 переглядів
1100 переглядів

Про книгу «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар

Що робить любов з людьми? Одних вона окрилює, надихає, буквально змушує здійснювати якісь серйозні вчинки, міняти своє життя на краще і радувати об’єкта обожнювання. Інші ж потрапляють в справжнє пекло, втрачаючи буквально все.

Саме таки і сталося з головною героїнею книги «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ». Галя була цілком щасливою людиною, у якої була робота, чоловік, друзі і просто душевний спокій. Але в одну мить все це зникло… І тепер дівчина знаходиться буквально над остаточною прірвою.

Коли людина втрачає голову і не може адекватно сприймати те, що відбувається? Правильно, коли вона закохується і коли чогось дуже сильно боїться. Але у Галі все ще складніше – вона і боїться, і закохалася. І її життя перетворилося на справжнє пекло.

Ви можете читати онлайн книгу «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар українською мовою на нашому сайті, і зануритися в дуже захоплюючу і навіть повчальну історію. Ви зможете зробити власні висновки, поспівчувати Галі і зрозуміти для себе, що важливіше за все в цьому житті.

Ми пропонуємо вам скачати книгу «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), обравши для себе формат для завантаження файлу: rtf, epub, txt, fb2. Буде дуже цікаво, захоплююче і повчально!

Рекомендації

Відгуки на книгу «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *