«Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія

«Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
117 переглядів
117 переглядів

Короткий зміст книги «Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія (анотація)

“Ґаннібал. Том 5” – це захоплива японська манґа, яка викликає захоплення та жах у своїх читачів. Автор Масаакі Ніномія створив витончений та захопливий світ, в якому жертва та канібалізм переплітаються зі страхом та ризиком. Книга переносить нас до світу зниклого дитячого прокляття та боротьби головного героя Дайґо за розкриття та зупинку цієї жахливої практики.

У цьому томі “Ґаннібал”, головний герой Дайґо ставить перед собою завдання – знайти сховок, де утримують дітей, призначених на жертву. Він відчуває, що час йому не поспішає, оскільки наближається День підношень, коли жертва має бути принесена. Дитина, яка зникла кілька років тому, знову опинилась під загрозою страшної долі – стати жертвою цих постійно усміхнених людей, канібалів. Дайґо ризикує своїм життям, щоб зупинити цей жах, і він неодмінно потребує союзників, які б розуміли його місію.

Головний герой ризикує усім, включаючи власне життя, щоб врятувати невинних дітей від жахливої долі. У своїй місії він знаходить підтримку у поліцейських міста, які, хоч і важко повірити в існування канібалізму, розуміють, що щось страшне відбувається в місті Куґе. Злочини, з якими стикаються герої, змушують їх рухатися вперед, не зважаючи на небезпеку, яка чекає на кожному кроці.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґаннібал. Том 5» Масаакі Ніномія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *