«Ганнібал» Томас Гарріс

«Ганнібал» Томас Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8023 переглядів
8023 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ганнібал» Томаса Гарріса (анотація)

Кожен, хто хоче “полоскотати” собі нерви відвертими сценами жахіть та напруженістю атмосфери, може насолоджуватися книгою “Ганнібал” – третьою частиною серії про серійного вбивцю та геніального психолога Ганнібала Лектера. Пройшло сім років після подій роману “Мовчання ягнят”. Томас Гарріс знову зіштовхує “старих знайомих” – співробітника ФБР Кларіс Старлінг та харизматичного людоїда. Жінка, яка ступила на чорну смугу свого життя, як ніколи потребує підтримки – і вона її отримує від Лектера, проте, як завжди, дуже своєрідним чином.

З кожним днем життя головних героїв стає більш напруженим. Проти Клариси плетуться інтриги, і вона вже відчуває себе майже звільненою. Справи Лектера ще критичніші: окрім поліції, на нього полює його колишній пацієнт, який дивом залишився живим після знущань над ним доктора з ганнібальськими замашками.

Якщо ви вирішите скачати і прочитати книгу “Ганнібал”, ви не тільки побачите цікаве продовження стосунків Кларіс і Лектера, а й зазирнете в минуле загадкового людоїда та разом з ним розкриєте кілька містичних загадок.

Томас Гарріс глибоко розкриває образ ганнібала, вказуючи на його відвертість, естетичний смак, душевність, а найголовніше – вміння кохати. Цей жахливий серійний вбивця виглядає набагато привабливіше, ніж люди, які дуже далекі від злочинів.

Лицемірство, корупція, егоїзм та інші людські пороки, до яких звикло наше суспільство, з усіх боків оточують Кларіс, яка намагається чесно працювати. Вона стає вигнанцем, і лише Лектер приходить їй на допомогу. І тут починається найцікавіше. Ганнібал не з’являється один – він тягне за собою цілу низку божевільних пригод…

Добро і зло, краса і потворність, милосердя та жорстокість… У кожній парі одне не існує без іншого, і Харрісу вдалося майстерно це показати на прикладі образу головного героя. Нарешті у книзі “Ганнібал” читач дізнається про приховані мотиви поведінки Лектера, його таємничі страхи і сподівання, його спогади, що приносять чоловікові нестерпні страждання. Через ті чи інші обставини монстр поселяється в кожному з нас, і питання тільки в тому, поступитеся ви йому місцем чи придушите в собі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса

Одна відповідь до “Ганнібал”

  1. Ярослава Ярослава сказав:

    Книга Ганнібал перевершила всі мої очікування, тепер я точно впевнена, що вона набагато краща за фільм. Тепер згадавши цю історію я не буду дивитись фільм, а візьму в руки книгу. Рекомендую, фінал вас точно здивує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *