«Ганнібал» Томас Гарріс

«Ганнібал» Томас Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса

Кожен, хто хоче “полоскотати” собі нерви відвертими сценами жахіть та напруженістю атмосфери, може насолоджуватися книгою “Ганнібал” – третьою частиною серії про серійного вбивцю та геніального психолога Ганнібала Лектера. Пройшло сім років після подій роману “Мовчання ягнят”. Томас Гарріс знову зіштовхує “старих знайомих” – співробітника ФБР Кларіс Старлінг та харизматичного людоїда. Жінка, яка ступила на чорну смугу свого життя, як ніколи потребує підтримки – і вона її отримує від Лектера, проте, як завжди, дуже своєрідним чином.

З кожним днем життя головних героїв стає більш напруженим. Проти Клариси плетуться інтриги, і вона вже відчуває себе майже звільненою. Справи Лектера ще критичніші: окрім поліції, на нього полює його колишній пацієнт, який дивом залишився живим після знущань над ним доктора з ганнібальськими замашками.

Якщо ви вирішите скачати і прочитати книгу “Ганнібал”, ви не тільки побачите цікаве продовження стосунків Кларіс і Лектера, а й зазирнете в минуле загадкового людоїда та разом з ним розкриєте кілька містичних загадок.

Томас Гарріс глибоко розкриває образ ганнібала, вказуючи на його відвертість, естетичний смак, душевність, а найголовніше – вміння кохати. Цей жахливий серійний вбивця виглядає набагато привабливіше, ніж люди, які дуже далекі від злочинів.

Лицемірство, корупція, егоїзм та інші людські пороки, до яких звикло наше суспільство, з усіх боків оточують Кларіс, яка намагається чесно працювати. Вона стає вигнанцем, і лише Лектер приходить їй на допомогу. І тут починається найцікавіше. Ганнібал не з’являється один – він тягне за собою цілу низку божевільних пригод…

Добро і зло, краса і потворність, милосердя та жорстокість… У кожній парі одне не існує без іншого, і Харрісу вдалося майстерно це показати на прикладі образу головного героя. Нарешті у книзі “Ганнібал” читач дізнається про приховані мотиви поведінки Лектера, його таємничі страхи і сподівання, його спогади, що приносять чоловікові нестерпні страждання. Через ті чи інші обставини монстр поселяється в кожному з нас, і питання тільки в тому, поступитеся ви йому місцем чи придушите в собі.

.footer_containerDownload free book «Ганнібал» Томаса Гарріса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса