«Ганнібал» Томас Гарріс

«Ганнібал» Томас Гарріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2802 переглядів
2802 переглядів

Про книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса

Кожен, хто хоче “полоскотати” собі нерви відвертими сценами жахіть та напруженістю атмосфери, може насолоджуватися книгою “Ганнібал” – третьою частиною серії про серійного вбивцю та геніального психолога Ганнібала Лектера. Пройшло сім років після подій роману “Мовчання ягнят”. Томас Гарріс знову зіштовхує “старих знайомих” – співробітника ФБР Кларіс Старлінг та харизматичного людоїда. Жінка, яка ступила на чорну смугу свого життя, як ніколи потребує підтримки – і вона її отримує від Лектера, проте, як завжди, дуже своєрідним чином.

З кожним днем життя головних героїв стає більш напруженим. Проти Клариси плетуться інтриги, і вона вже відчуває себе майже звільненою. Справи Лектера ще критичніші: окрім поліції, на нього полює його колишній пацієнт, який дивом залишився живим після знущань над ним доктора з ганнібальськими замашками.

Якщо ви вирішите скачати і прочитати книгу “Ганнібал”, ви не тільки побачите цікаве продовження стосунків Кларіс і Лектера, а й зазирнете в минуле загадкового людоїда та разом з ним розкриєте кілька містичних загадок.

Томас Гарріс глибоко розкриває образ ганнібала, вказуючи на його відвертість, естетичний смак, душевність, а найголовніше – вміння кохати. Цей жахливий серійний вбивця виглядає набагато привабливіше, ніж люди, які дуже далекі від злочинів.

Лицемірство, корупція, егоїзм та інші людські пороки, до яких звикло наше суспільство, з усіх боків оточують Кларіс, яка намагається чесно працювати. Вона стає вигнанцем, і лише Лектер приходить їй на допомогу. І тут починається найцікавіше. Ганнібал не з’являється один – він тягне за собою цілу низку божевільних пригод…

Добро і зло, краса і потворність, милосердя та жорстокість… У кожній парі одне не існує без іншого, і Харрісу вдалося майстерно це показати на прикладі образу головного героя. Нарешті у книзі “Ганнібал” читач дізнається про приховані мотиви поведінки Лектера, його таємничі страхи і сподівання, його спогади, що приносять чоловікові нестерпні страждання. Через ті чи інші обставини монстр поселяється в кожному з нас, і питання тільки в тому, поступитеся ви йому місцем чи придушите в собі.

Скачати безкоштово книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ганнібал» Томаса Гарріса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *