«Ганнуся» Володимир Рутківський

«Ганнуся» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2022 переглядів
2022 переглядів

Про книгу «Ганнуся» Володимира Рутківського

Вам хочеться тепла, сонця, трішки божевілля і безлічі кумедних ситуацій? Тоді поспішайте читати онлайн цю неймовірну пригодницьку книгу. Повість «Ганнуся» була створена для того, щоб дарувати веселий настрій, рятувати від нудьги та суму, а також пробуджувати в серцях дорослих дитячі бажання і прагнення, вчитися дивитися на світ очима маленьких добрих бешкетників. Цей твір доведе, що навіть у звичайнісінькому селі можна знайти тисячі способів весело провести час, якщо ви готові до незвичайних експериментів. Він є першою частиною пригодницької ділогії з однойменною назвою.

Пригоди розпочинаються після того, як головний герой твору, Володя, отримав доручення приглянути за донькою своєї сусідки Ганнусею. Він не став змінювати своїх планів і поїхав до села Воронівка, захопивши із собою дівчинку. Познайомившись з сільськими дітлахами, десятирічна героїня втягнула їх у неймовірні пригоди, від яких голова йде обертом.

Якщо ви вирішите скачати «Ганнуся» Володимира Рутківського, ви дізнаєтеся, як це – витягати з колодязя відро за допомогою кішки, до яких несподіванок призведе гонитва за куркою, як можна здати на металобрухт цілий бульдозер та ще багато дивних і цікавих речей.

Книга «Ганнуся» має не лише розважальну, а й виховну цінність – письменник підкреслює важливість міцної дружби та взаємодопомоги, захоплюється кмітливістю дітей і підлітків, їхнім умінням знаходити вихід з найскладніших ситуацій та дивитися оптимістично на будь-які невдачі. У своїх творах Володимир Рутківський створює яскраві та харизматичні образи головних і другорядних героїв, які стають взірцем для дітей і навіть дорослих, перекреслюють стереотипи та змушують замислитися над істинними життєвими цінностями.

Цей твір має цікаву соціальну «родзинку» – автор описує пластунську організацію, ідеї та моральні принципи сучасних «піонерів», що є невід`ємною складовою морального виховання дітей та молоді. Якщо вам бракує гарного настрою та відчуття літа й сонця, ви хочете відпочити на літніх канікулах у селі разом з Ганнусею та її друзями, рекомендуємо отримати цю чудову, затишну книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Усі електронні матеріали ми пропонуємо у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ганнуся» Володимира Рутківського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *