«Ганнуся» Володимир Рутківський

«Ганнуся» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ганнуся» Володимира Рутківського

Вам хочеться тепла, сонця, трішки божевілля і безлічі кумедних ситуацій? Тоді поспішайте читати онлайн цю неймовірну пригодницьку книгу. Повість «Ганнуся» була створена для того, щоб дарувати веселий настрій, рятувати від нудьги та суму, а також пробуджувати в серцях дорослих дитячі бажання і прагнення, вчитися дивитися на світ очима маленьких добрих бешкетників. Цей твір доведе, що навіть у звичайнісінькому селі можна знайти тисячі способів весело провести час, якщо ви готові до незвичайних експериментів. Він є першою частиною пригодницької ділогії з однойменною назвою.

Пригоди розпочинаються після того, як головний герой твору, Володя, отримав доручення приглянути за донькою своєї сусідки Ганнусею. Він не став змінювати своїх планів і поїхав до села Воронівка, захопивши із собою дівчинку. Познайомившись з сільськими дітлахами, десятирічна героїня втягнула їх у неймовірні пригоди, від яких голова йде обертом.

Якщо ви вирішите скачати «Ганнуся» Володимира Рутківського, ви дізнаєтеся, як це – витягати з колодязя відро за допомогою кішки, до яких несподіванок призведе гонитва за куркою, як можна здати на металобрухт цілий бульдозер та ще багато дивних і цікавих речей.

Книга «Ганнуся» має не лише розважальну, а й виховну цінність – письменник підкреслює важливість міцної дружби та взаємодопомоги, захоплюється кмітливістю дітей і підлітків, їхнім умінням знаходити вихід з найскладніших ситуацій та дивитися оптимістично на будь-які невдачі. У своїх творах Володимир Рутківський створює яскраві та харизматичні образи головних і другорядних героїв, які стають взірцем для дітей і навіть дорослих, перекреслюють стереотипи та змушують замислитися над істинними життєвими цінностями.

Цей твір має цікаву соціальну «родзинку» – автор описує пластунську організацію, ідеї та моральні принципи сучасних «піонерів», що є невід`ємною складовою морального виховання дітей та молоді. Якщо вам бракує гарного настрою та відчуття літа й сонця, ви хочете відпочити на літніх канікулах у селі разом з Ганнусею та її друзями, рекомендуємо отримати цю чудову, затишну книгу на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Усі електронні матеріали ми пропонуємо у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Червоний
Червоний Андрій Анатолійович Кокотюха
Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха
Біла ніч
Біла ніч Андрій Анатолійович Кокотюха
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Ганнуся» Володимира Рутківського