«Ґарет Джонс. Ціна правди» Гарет Джонс

«Ґарет Джонс. Ціна правди» Гарет Джонс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5216 переглядів
5216 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ґарет Джонс. Ціна правди» Гарета Джонса (анотація)

Історія Ґарета Джонса — це про Правду, ціну Правди про трагедію українського народу — Голодомор. Це про Честь і Професію. Професію Журналіста. В цій історії багато символічного, знакового і повчального. До книжки-перекрутки (англійською та українською мовами) увійшли вибрані статті британського журналіста валлійського походження Ґарета Джонса, який перший під своїм прізвищем розповів світові про геноцид українського народу під час Голодомору 1932–1933 років і злочини сталінського режиму. Цікавими для читачів будуть статті Ґарета про тодішню політичну ситуацію у Європі, Америці та на Далекому Сході. 28 листопада у всеукраїнський прокат виходить історичний трилер “Ціна правди“, заснований на історії Ґарета Джонса.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ґарет Джонс. Ціна правди» Гарета Джонса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґарет Джонс. Ціна правди» Гарета Джонса

Одна відповідь до “Ґарет Джонс. Ціна правди”

  1. Валентина Валентина сказав:

    Коли книга «Ґарет Джонс. Ціна правди» потрапила мені в руки я навіть не уявляла наскільки вона мене вразить. В ній лише правда, жорстока та страшна. Автор зміг дізнатись про Голодомор з перших вуст, та виклавши цю інформацію у свою роботу він і уявити не міг до чого це призведе. Цю книгу повинен прочитати кожен українець, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *