«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
215 переглядів
215 переглядів

Про книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого

Світова література знає немало дійсно унікальних видань, геніальних творів, що притягують своєю загадковістю та неймовірно цікавим авторським стилем. З одним із них ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого українською мовою.

Ще ніхто і ніколи не описував конкретний період в історії Радянського Союзу так, як зробив це відомий польський письменник. Книга розповідає про події, що відбулись в комуністичній державі після візиту до неї американського репортера. Саме Ґарет Джонс першим на весь світ розповів правду про Голодомор, що забрав мільйони життів українців. Саме цей журналіст привідкрив завісу таємниць, котрі майстерно приховували від навколишнього світу радянські вожді.

Своїми діями герой книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» розбурхав справжнє осине гніздо. Його цькували десятки корумпованих журналістів, котрі працювали в інтересах комуністичних держав. Його зненавиділа добра половина політиків, що лобіювали інтереси СРСР в американському парламенті.

Життя репортера було важким та непередбачуваним. Чим йому прийшлось заплатити за своє бажання дізнатись правду? Не втратьте можливості скачати книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), та дізнатись про це одними з перших.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *