«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3058 переглядів
3058 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого (анотація)

Світова література знає немало дійсно унікальних видань, геніальних творів, що притягують своєю загадковістю та неймовірно цікавим авторським стилем. З одним із них ви познайомитесь, почавши читати онлайн книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого українською мовою.

Ще ніхто і ніколи не описував конкретний період в історії Радянського Союзу так, як зробив це відомий польський письменник. Книга розповідає про події, що відбулись в комуністичній державі після візиту до неї американського репортера. Саме Ґарет Джонс першим на весь світ розповів правду про Голодомор, що забрав мільйони життів українців. Саме цей журналіст привідкрив завісу таємниць, котрі майстерно приховували від навколишнього світу радянські вожді.

Своїми діями герой книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» розбурхав справжнє осине гніздо. Його цькували десятки корумпованих журналістів, котрі працювали в інтересах комуністичних держав. Його зненавиділа добра половина політиків, що лобіювали інтереси СРСР в американському парламенті.

Життя репортера було важким та непередбачуваним. Чим йому прийшлось заплатити за своє бажання дізнатись правду? Не втратьте можливості скачати книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), та дізнатись про це одними з перших.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослава Влеклого

2 відповіді до “Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала”

  1. Ніна Ніна сказав:

    Важко втриматись від спойлеру згадуючи книгу “Людина, яка забагато знала”. Журналіст зміг відкрити такі таємниці про Голодомор, від яких стригне в жилах кров, я в шоці. Рекомендую.

  2. Віктор Віктор сказав:

    «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» – одна з найважливіших книг мого життя. Зовсім недавно я почав вивчати історичні постаті та їх біографії, а іноді й читати їх мемуари. Такої жорстокої та важкої правди, яку дізнався в цій книзі, я навіть уявити не міг. Це справжній шок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *