«Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8295 переглядів
8295 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг (анотація)

Книга «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг є передостанньою, та разом з тим шостою частиною літературної серії про пригоди Гаррі Поттера. Попередня книга розставила всі крапки над і, позбавивши сумнівів спільноту магічного світу в тому, що Темний Лорд повернувся. Не приховуючи це, Волан-де-Морт починає активний терор по всій Британії.

Історія продовжує попередні твори, відтворюючи атмосферу темного фентезі, коли всі герої перебувають в небезпеці, а головна сутичка між ними та силами зла вже не за горами. Під час прочитання онлайн книги «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» за авторства Джоан Роулінг українською мовою, дуже помітно, що масштабність подій набула до цього небаченого розмаху.

Незмінне місце навчання – школа Говгвартс. Там учні продовжують здобувати знання, жити та любити. Але над всіма нависла невідворотна загроза, з якою намагаються впоратись головні герої. Гаррі Поттер разом з директором школи Альбусом Дамблдором будуть шукати горокракси, в які Темний Лорд помістив свою душу.

Перемоги та поразки, радість та горе, друзі та зрадники – ось як можна описати цю книгу. Головні герої вже сформовані особистості, з власними характерами, сильними та слабкими сторонами. Кожен з них бажає досягти перемоги. Дізнайтесь продовження історії, скачавши книгу «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» з під пера Джоани Роулінг.

Слухати аудіокнигу “Гаррі Поттер і Напівкровний Принц” Джоан Роулінг:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг

2 відповіді до “Гаррі Поттер і Напівкровний Принц”

  1. Даша Даша сказав:

    Дуже класні книги

  2. Анна Анна сказав:

    Ваау приємно було поринути у дитячі спогади разом з книжкою Гаррі Поттер і Напівкровний Принц. По моєму смаку – це краща частина. Рекомендую неодмінно прочитати, якщо ви ще цього не зробили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *