«Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Роулінг, Джек Торн

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Роулінг, Джек Торн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2563 переглядів
2563 переглядів

Про книгу «Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Роулінг , Джека Торна

Якщо ви фанат історій про Гаррі Поттера, тоді вам варто прочитати книгу «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Це книга-п’єса, яка розповість про те, що було далі, коли основна історія була завершена.

Книга написана Джоан Роулінг в співавторстві з іншими письменниками, а тому ви не помітите відмінностей в оповіданні. Тут, звичайно, не буде красивих описів декорацій, але ж у кожного читача, хто любить історії про Гаррі, фантазія дуже розвинена. А тому вам не буде важко «домалювати» все самостійно. Адже головне тут те, що можна до цієї казки «доторкнутися» ще раз…

Отже, Гаррі Поттер вже дорослий, як і інші герої. У нього є діти, які теж їздять в Гоґвортс
на навчання. І Альбус Поттер одного разу вирішив змінити історію, щоб повернути хлопчика, який загинув в минулому. Про це ви можете читати онлайн в книзі «Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Роулінг і Джека Торна українською мовою.

Але щось йде не так – маховик виявляється поламаним, а тому ситуація виходить з-під контролю. Минуле й сьогодення починають сплітатися, і з’являються такі наслідки, про які ніхто навіть подумати не міг.

Чи впораються герої з випробуваннями, які випали на їх долю? Чи зможуть всі повернути так, як було? У нас ви можете скачати книгу «Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Ролуінг і Джека Торна безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши один з форматів: rtf, epub, txt, fb2.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гаррі Поттер і прокляте дитя» Джоан Роулінг , Джека Торна

Одна відповідь до “Гаррі Поттер і прокляте дитя”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    скачаю цю книгу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *