«Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
25126 переглядів
25126 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг (анотація)

Книга «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг продовжує серію про пригоди Гаррі Потерра, Рона Візлі та Герміони Ґрейнджер. Твір став третьою частиною «поттеріани». Пригоди юних чаклунів знову будуть відбуватися в стінах школи чаклунства та магії Гогвартс. В новій історії авторка зробила помітно більший акцент на темній стороні світу магії, бо історія буде розповідати про Азкабан.

Світ чаклунів не ідеальний і там, як і в реальності, існують злочинці. Але для особливих злочинців потрібна і особлива в’язниця, якою власне і став Азкабан, де утримують дядька головного героя – Сіріуса Блека. Охоронці в’язниці – дементори, наводять жах на всіх мешканців світу магії. В процесі читання онлайн книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг українською мовою, читач побачить моторошну сторону історії про хлопчика, що вижив.

Сюжет стартує з початком нового навчального року. Разом з ним приходять і нові предмети, що будуть навчати студентів боротьбі з темними силами. Все тому, що з Азкабану тікає вищезгаданий Сірус Блек, якого звинувачували в убивстві.

Історія, що постає перед читачем, змушує задуматись над тим, де та межа, що розділяє добро та зло. Герої Роулінг стануть перед новими моральними дилемами. Розкрити таємницю разом з Гаррі та його друзями можна лише скачавши книгу «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

Торжественно клянусь, что замышляю шалость и только шалость!

И по гладкой поверхности карты вдруг пробежали слова, как будто их выводила чья-то невидимая рука…

«-М-р Лунатик приветствует профессора Снегга и нижайше просит его не совать длинного носа не в свои дела.

— М-р Сохатый присоединяется к м-р Лунатику и хочет добавить, что профессор ещё урод и кретин.

— М-р Бродяга расписывается в своем изумлении, что такой идиот стал профессором.

— М-р Хвост приветствует профессора Снегга и советует ему, чёртовому неряхе, вымыть наконец голову.»

Последствия наших поступков всегда так сложны, так разнообразны, что предсказание будущего и впрямь невероятно трудная задача.

Не доверяй вещам, которые умеют думать; кто знает, что у них на уме?

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

Одна відповідь до “Гаррі Поттер i в’язень Азкабану”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Вже третій раз перечитую повну серію про Гаррі Поттера. «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» одна з моїх улюблених книг. Я в захваті, пригоди юних чарівників на цей раз дала мені можливість задуматись, наскільки межа між добром та злом майже незрима. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *