«Gastro Obscura. Найдивовижніші смачні місця планети» Сесілі Вонґ, Ділан Тьюрас

«Gastro Obscura. Найдивовижніші смачні місця планети» Сесілі Вонґ, Ділан Тьюрас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
91 переглядів
91 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Gastro Obscura. Найдивовижніші смачні місця планети» Сесілі Вонґ, Ділана Тюраса (анотація)

Цей захопливий путівник пропонує поглянути на світ через кулінарні традиції різних народів. Бо їжа — це більше, ніж смак, це частина культурної спадщини.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Gastro Obscura. Найдивовижніші смачні місця планети» Сесілі Вонґ, Ділана Тюраса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Gastro Obscura. Найдивовижніші смачні місця планети» Сесілі Вонґ, Ділана Тюраса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *