«Гастролі» Іван Нечуй-Левицький

«Гастролі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
622 переглядів
622 переглядів

Про книгу «Гастролі» Івана Нечуя-Левицького

Пропонуємо читати онлайн книгу «Гастролі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою, яку автор присвятив відомому композитору Миколі Лисенку. Насичене яскравими описами травневої природи біля річки Росі, це оповідання хвилює та торкається самого серця.

Сім’я артиста Літошевського зібралась за чаюванням. Дружина Софія Леонівна та двоє малих дітей. Позаміський будиночок на берегах Росі. Травень, вечоріє…
Головний герой книги «Гастролі» з сумом розуміє, що скоро, в будь-який час йому доведеться покинути затишний дім та відправитись гастролювати по літнім спекотним містам. Щойно прийде телеграма від керівництва опери, і знову – брудні гостиниці, галасливі ресторани та задушливі вагони.

А поки є час, артист насолоджується спілкуванням з родиною та милими оку краєвидами. І навіть прохолодність і нечуйність власної дружини його не бентежить. Хоча він і відчуває, що Софія Леонівна вже не так палко його кохає, як колись.

Якщо ви втомились від буденності, а душа прагне чогось спокійного і прекрасного, радимо скачати книгу «Гастролі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Чудові образи, тихе співуче оповідання, несподівана розв’язка – вас очікує гарний вечір.

Завантажити безкоштовно книгу «Гастролі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гастролі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *