«ГастроноGEEK. 42 рецепти, натхнені культурами уяви» Тібо Вілланова, Максім Леонар

«ГастроноGEEK. 42 рецепти, натхнені культурами уяви» Тібо Вілланова, Максім Леонар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
451 переглядів
451 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «ГастроноGEEK. 42 рецепти, натхнені культурами уяви» Тібо Вілланови, Максіма Леонара (анотація)

Хотіли б колись спробувати рагу з корінців від майстра Йоди? Чи легендарну шоколадну жабку, яку продають з візка в Гоґвортс-експресі? Чи, може, неймовірні страви зі щасливого Гобітону?

Перед вами — кулінарна біблія, яка містить у собі смачнючі рецепти з 15 вигаданих світів. Її автори побували у мультивсесвіті, щоб принести вам більше 40 страв, які пасують і для високої кухні, і для домашніх експериментів.

Як гадаєте, яким стравами смакує Доктор Хто? Яким спеціям до м’яса віддає перевагу Конан-варвар? За який десерт Супермен готовий рятувати світ?
Застрибуйте на борт корабля Гастроґік та приготуйтеся до кулінарної мандрівки улюбленими історіями: спочатку насолоджуючись неймовірним візуалом цієї книги, а потім — незабутніми смаками.

Літературою про кулінарію, здається, мало кого можна здивувати. Всім знайомі справжні стоси книжок, котрі охоплюють дуже широкий діапазон питань цієї тематики – від вишуканих блюд для витончених гурманів до відомої всім вуличної їжі. Їх автори нерідко мають статус справжніх рок-зірок від кухні, стають медійними фігурами, яких легко можна зустріти на фестивалях чи світських раутах. Проте є книги про їжу, котрі цілком здатні здивувати навіть найбільш капризних читачів. Мова, зокрема, про видання «Гастроноґік», у котрому зібрані рецепти з… вигаданих світів! Так, саме з творів кіно та літератури! Автори книги нічого не нафантазували від себе – вони просто дуже скрупульозно вивчили віртуальний всесвіт низки найпопулярніших творів, віднайшли у ньому згадки про їжу, детально дослідити їх і реалізували у вигляді рецептів. 40 страв з 15 уявних світів чекатимуть читачів на сторінках. Улюблена їжа мешканців Гобітону та Гогвортсу, таких культових фігур як магістр Йода, Конан-варвар, Супермен – і перелік цей геть не вичерпується.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «ГастроноGEEK. 42 рецепти, натхнені культурами уяви» Тібо Вілланови, Максіма Леонара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «ГастроноGEEK. 42 рецепти, натхнені культурами уяви» Тібо Вілланови, Максіма Леонара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *