«Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслав Васильченко

«Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслав Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
740 переглядів
740 переглядів

Про книгу «Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслава Васильченко

Книга «Gaudeamus виконаний смертю» – чергова захоплююча історія про розслідування та пригоди київського професора-філолога Богдана Лисиці, який не може залишатися осторонь заплутаних кримінальних справ. На цей раз головний герой виявляється втягнутим у низку моторошних подій на межі науки, містики та криміналу. За запрошенням свого друга, професора Сорбонни Антуана Робера Лисиця прибуває на міжнародну наукову конференцію, організовану в Парижі. Виявляється, серйозна наукова подія може перетворитися на справжню смертельну пастку…

Навколо головного героя книги починаються відбуватися дивні події: ім’я талановитого французького письменника та вченого Патріка Беккереля, ювілею якого присвячено цю конференцію, згадується в моторошних ритуалах. Окрім того, Лисиця натрапляє на статті, в яких ставиться під сумнів наукова цінність праць Беккереля.

Чоловік розуміє: треба розібратися в строкатому калейдоскопі загадкових подій, тим паче, що починають гинути люди, які знали особисто цього вченого. Він з двома помічниками розпочинає власне розслідування, що приведе його до іншої, зовсім несподіваної сторони життя та діяльності видатного науковця.

В’ячеслав Васильченко створив яскраве та глибоке детективно-наукове полотно, де знайшли втілення містичні історії та сумнівні наукові ідеї, пов’язані з чаклунством та спілкуванням з потойбічними силами. Письменник блискуче перекинув місток між нашим сьогоденням та середньовічною давниною, показуючи користь та небезпечність наукових відкриттів.

Рекомендуємо читати онлайн роман «Gaudeamus виконаний смертю» усім, хто захоплюється атмосферними містичними історіями з гостросюжетними детективними інтригами та українським колоритом. Легка манера написання та детальний опис атмосфери твору дозволить з головою поринути в пригоди разом з головними героями.

Ця та інші книги про авантюри та шокуючі відкриття Богдана Лисиці знаходяться в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть скачати «Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслава Васильченка безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслава Васильченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Gaudeamus виконаний смертю» В’ячеслава Васильченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *