«Гаугразький бранець» Яна Юріївна Дубинянська

«Гаугразький бранець» Яна Юріївна Дубинянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
615 переглядів
615 переглядів

Про книгу «Гаугразький бранець» Яни Юріївни Дубинянської

Цікаво і страшно, фантастично і реалістично, яскраво та похмуро… Яна Юріївна Дубинянська створює унікальні твори, наскрізно пройняті духом протиріччя. Такою ж є її соціально-психологічна книга «Гаугразький бранець» – антиутопічна історія масштабного протистояння двох фантастичних світів – високорозвиненого Глобального соціума та дикого Гауграза, створених на уламках нашої цивілізації.

Яким ви уявляли далеке майбутнє з яскраво вираженими технологічними досягненнями? Глобальний соціум, змальований у книзі, являє собою взірець саме такого життя – комп’ютеризованого та комфортного в усіх смислах. Тут дітей виховують віртуальні програми, а синтетична їжа є щоденною нормою. Про живу природу глобалісти навіть не згадують – вона була знищена в ім’я розвитку технологій. Її жалюгідні залишки використовуються лише для організації екологічного дозвілля.

Здається, що може налякати людей з потужною зброєю та майже необмеженими можливостями? Головний ворог цієї країни – варварський Гауграз, сусідська держава, в якій процвітають жорстокі закони Середньовіччя. Войовничі гаугразці постійно нападають на глобалістів, проте через застарілу зброю вони завжди терплять поразку.

Загибель воїнів не зупиняє місцевих жителів – жінки Гаугразу постійно народжують хлопчиків, які змалку мріють про помсту та нові завоювання. Але є у Гаугразі ще одна особливість – усі місцеві жінки мають парапсихологічні можливості. Саме ця деталь виявляється рішучим фактором, який кардинально змінює перебіг війни.

У романі «Гаугразький бранець» яскраво простежується тонка жіноча психологія з яскравими емоційними відтінками, адже головними героїнями книги є жінки двох ворогуючих держав – Мільям та Юста Калан. Їх пов’язує одна людина – контрабандист і колишній глобаліст Робні, який опинився серед гаугразців, шукаючи свободу. Він став не лише сполучною ланкою двох народностей, а й таємним агентом, який зміг поставити стосунки ворогів на новий рівень протистояння.

Рекомендуємо читати онлайн або скачати твір «Гаугразький бранець» Яни Юріївни Дубинянської у нашій бібліотеці абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Всі матеріали для скачування можна знайти у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Гаугразький бранець» Яни Юріївни Дубинянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гаугразький бранець» Яни Юріївни Дубинянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *