«Гаугразький бранець» Яна Юрьевна Дубинянская

«Гаугразький бранець» Яна Юрьевна Дубинянская

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Гаугразький бранець» Яни Юрьевни Дубинянскої

Цікаво і страшно, фантастично і реалістично, яскраво та похмуро… Яна Юріївна Дубинянська створює унікальні твори, наскрізно пройняті духом протиріччя. Такою ж є її соціально-психологічна книга «Гаугразький бранець» – антиутопічна історія масштабного протистояння двох фантастичних світів – високорозвиненого Глобального соціума та дикого Гауграза, створених на уламках нашої цивілізації.

Яким ви уявляли далеке майбутнє з яскраво вираженими технологічними досягненнями? Глобальний соціум, змальований у книзі, являє собою взірець саме такого життя – комп’ютеризованого та комфортного в усіх смислах. Тут дітей виховують віртуальні програми, а синтетична їжа є щоденною нормою. Про живу природу глобалісти навіть не згадують – вона була знищена в ім’я розвитку технологій. Її жалюгідні залишки використовуються лише для організації екологічного дозвілля.

Здається, що може налякати людей з потужною зброєю та майже необмеженими можливостями? Головний ворог цієї країни – варварський Гауграз, сусідська держава, в якій процвітають жорстокі закони Середньовіччя. Войовничі гаугразці постійно нападають на глобалістів, проте через застарілу зброю вони завжди терплять поразку.

Загибель воїнів не зупиняє місцевих жителів – жінки Гаугразу постійно народжують хлопчиків, які змалку мріють про помсту та нові завоювання. Але є у Гаугразі ще одна особливість – усі місцеві жінки мають парапсихологічні можливості. Саме ця деталь виявляється рішучим фактором, який кардинально змінює перебіг війни.

У романі «Гаугразький бранець» яскраво простежується тонка жіноча психологія з яскравими емоційними відтінками, адже головними героїнями книги є жінки двох ворогуючих держав – Мільям та Юста Калан. Їх пов’язує одна людина – контрабандист і колишній глобаліст Робні, який опинився серед гаугразців, шукаючи свободу. Він став не лише сполучною ланкою двох народностей, а й таємним агентом, який зміг поставити стосунки ворогів на новий рівень протистояння.

Рекомендуємо читати онлайн або скачати твір «Гаугразький бранець» Яни Юріївни Дубинянської у нашій бібліотеці абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Всі матеріали для скачування можна знайти у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Гаугразький бранець» Яни Юрьевни Дубинянскої

Завантажити книгу «Гаугразький бранець» у форматі:

Рекомендації

Війна світів. Невидимець (збірник)
Війна світів. Невидимець... Герберт Уеллс
Самум (збірник)
Самум (збірник) Марина та Сергій Дяченко
Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Бот
Бот Макс Кідрук

Відгуки на книгу «Гаугразький бранець» Яни Юрьевни Дубинянскої