«Газават» Володимир Худенко

«Газават» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3343 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Газават» Володимира Худенка (анотація)

Книга “Газават” – одна з найбільш моторошних історій від українського письменника, вітчизняного “майстра жахів” Володимира Худенка. Письменник занурює читача до жахливого світу мерців та зомбі, який виник через безпечність людей. Містичне фентезі у поєднанні з апокаліптичним жанром нікого не залишить байдужим.

Володимир Худенко переносить читача на багато століть назад, коли ще не зародилася наша людська цивілізація. До того, як на Землі з’явилася перша людина, світ населяла інша спільнота – джини та джинері. Це були страшні і могутні істоти, які лише віддалено нагадували людей.

Проте вони вирішили стати володарем Всесвіту й затьмарити самого Аллаха, за що той їх покарав, знищивши більшу частину населення Землі. Лише небагатьом вдалося вижити, і Аллах заточив їх до своєрідних в’язниць – невеликих судин, що збереглися у новій цивілізації. І тепер людство опинилося у страшній небезпеці, адже звільнення джинів – це далеко не виконання бажань, а суцільний жах і знищення всього живого.

Починаючи читати книгу “Газават”, одразу занурюєшся в атмосферу хорору, яку майстерно створив Володимир Худенко. Звільнені джини та джинері постають справжніми монстрами, які безжально вбивають та поїдають людей.

Найбільша небезпека полягає в тому, що ці чудовиська можуть перетворюватися на будь-яку живу істоту та швидко переміщуватися. Боротьба з ними не дає ніяких шансів, бо вони набагато сильніші за людину. Чи зможе людство вижити у таких критичних умовах? Чи є якась таємниця, що може знищити цих безсмертних монстрів? Щоб отримати відповіді на ці питання, варто скачати й прочитати цей шокуючий твір.

Під призмою фантастичних жахіть у книзі “Газават” автор показує головну проблему сучасного суспільства – невміння людей зупинитися у власних егоїстичних бажаннях. І найстрашніше, що від самозакоханості та безвідповідальності дорослих страждають діти. Прийшов час визнати свої помилки та стати більш вимогливим до себе, інакше знищення загальнолюдської моралі може призвести до соціального апокаліпсісу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Газават» Володимира Худенка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Газават» Володимира Худенка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Газават» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *