«Ген. Надзвичайна історія» Сиддхартха Мукерджи

«Ген. Надзвичайна історія» Сиддхартха Мукерджи

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
857 переглядів
857 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ген. Надзвичайна історія» Сиддхартха Мукерджи (анотація)

Вражаюча розповідь про найважливішу науку сучасності — генетику. Справжня біографія генів від знаменитого фахівця з біології Сіддгартха Мукерджі. Як розшифрувати людський геном? Коли ми зможемо «читати» і «переписувати» генетичну інформацію? Як гени впливають на долю людини? Захоплива історія про спадковість та вплив генів на вибір життєвого шляху для особистості. Книга — для всіх, хто цікавиться майбутнім людства.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ген. Надзвичайна історія» Сиддхартха Мукерджи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ген. Надзвичайна історія» Сиддхартха Мукерджи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *