«Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річард Бротіган

«Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річард Бротіган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
240 переглядів
240 переглядів

Про книгу «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річарда Бротігана

Річард Бротіґан – майстер стилізації та любитель пограти в літературну еклектику. Він є яскравим представником покоління бітників, що знайшло вираження в його творчій манері. Його роман «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» – твір-потік, який одночасно заспокоює та занурює у якусь паралельну свідомість. Твори цього оригінального автора дають відповідь на ключове питання – як встояти на ногах, якщо під ними немає міцної опори? Його персонажі зберігають спокій в будь-яких ситуаціях і вчать мудрості в нашому хаотичному та абсурдному світі.

Починаючи читати онлайн цю атмосферну книгу, знайомишся з цікавою компанією випадкових друзів-мандрівників: безтурботним молодим бродягою, божевільним мільйонером, елітною повією та оповідачем цієї історії, який організував відпочинок на березі мальовничого озера в Біґ-Сурі в невеличких хатинках.

У головних героїв є свої радості та проблеми, переживання і страхи, але їхнє спілкування та щоденні розмови огортають дивним відчуттям гармонії з оточенням і надають душевної рівноваги. Дика природа і польові умови життя зображені дуже затишно і романтично. Цей роман створює враження, ніби ви самі відпочиваєте в палатках в компанії дивакуватих, проте веселих друзів.

Книга «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» – це справжня літературна абстракція з витонченими метафорами, ілюзорними і примарними думками, фрагментарністю та еклектикою сюжетних візерунків. Кожен з персонажів твору є унікальною особистістю, але єдине, що об’єднує всіх героїв книги – вони не ховаються від життя, а намагаються розгледіти всі його відтінки та виробити власний спосіб світосприйняття. Головне, що в них є – свобода і невимушеність, а ще – багата і велична природа, яка щодня відкриває їм свої секрети.

Якщо ви шукаєте поетичну прозу, що породжує в уяві яскраві образи та створює атмосферу душевного відпочинку та романтики, рекомендуємо скачати «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річард Бротіґана – автора, який є найбільш проникливим та емоційно відвертим з усіх представників біт-літератури.

Цей роман чекає на вас в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Завітайте до нашого сайту, і ви отримаєте можливість насолоджуватися цим незрівнянним твором безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річарда Бротігана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *