«Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Ричард Бротиган

«Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Ричард Бротиган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Ричарда Бротигана

Річард Бротіґан – майстер стилізації та любитель пограти в літературну еклектику. Він є яскравим представником покоління бітників, що знайшло вираження в його творчій манері. Його роман «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» – твір-потік, який одночасно заспокоює та занурює у якусь паралельну свідомість. Твори цього оригінального автора дають відповідь на ключове питання – як встояти на ногах, якщо під ними немає міцної опори? Його персонажі зберігають спокій в будь-яких ситуаціях і вчать мудрості в нашому хаотичному та абсурдному світі.

Починаючи читати онлайн цю атмосферну книгу, знайомишся з цікавою компанією випадкових друзів-мандрівників: безтурботним молодим бродягою, божевільним мільйонером, елітною повією та оповідачем цієї історії, який організував відпочинок на березі мальовничого озера в Біґ-Сурі в невеличких хатинках.

У головних героїв є свої радості та проблеми, переживання і страхи, але їхнє спілкування та щоденні розмови огортають дивним відчуттям гармонії з оточенням і надають душевної рівноваги. Дика природа і польові умови життя зображені дуже затишно і романтично. Цей роман створює враження, ніби ви самі відпочиваєте в палатках в компанії дивакуватих, проте веселих друзів.

Книга «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» – це справжня літературна абстракція з витонченими метафорами, ілюзорними і примарними думками, фрагментарністю та еклектикою сюжетних візерунків. Кожен з персонажів твору є унікальною особистістю, але єдине, що об’єднує всіх героїв книги – вони не ховаються від життя, а намагаються розгледіти всі його відтінки та виробити власний спосіб світосприйняття. Головне, що в них є – свобода і невимушеність, а ще – багата і велична природа, яка щодня відкриває їм свої секрети.

Якщо ви шукаєте поетичну прозу, що породжує в уяві яскраві образи та створює атмосферу душевного відпочинку та романтики, рекомендуємо скачати «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Річард Бротіґана – автора, який є найбільш проникливим та емоційно відвертим з усіх представників біт-літератури.

Цей роман чекає на вас в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Завітайте до нашого сайту, і ви отримаєте можливість насолоджуватися цим незрівнянним твором безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Фундація та Імперія
Фундація та Імперія Айзек Азімов
Друга фундація
Друга фундація Айзек Азімов
Квіти для Елджернона
Квіти для Елджернона Деніел Кіз
П’ята Саллі
П’ята Саллі Деніел Кіз

Відгуки на книгу «Генерал Конфедерації з Біґ-Сура» Ричарда Бротигана