«Генератор вічного життя» Олена Федорова

«Генератор вічного життя» Олена Федорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2010 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Генератор вічного життя» Олени Федорової (анотація)

Олена Федорова – сучасна українська письменниця, яка працює в жанрах фентезі та містики. Її твори зачіпають глибокі пласти філософських і моральних проблем. Книга “Генератор вічного життя” – це заклик до роздумів на теми життя й смерті та спроба автора втілити фантастику в реальність, прагнучи протистояти вищим силам.

Головний герой повісті Тревор Данко – перспективний молодий учений, який цікавиться астрофізикою. На конференції, присвяченій обговоренню проблем взаємовпливу простору й часу, Данко знайомиться з дівчиною-психологом Елією Вранчковськи. Згодом з’ясовується, що в них багато спільних інтересів. Більш тісні стосунки Тревора й Елії виливаються у серію надзвичайних пригод в паралельних реальностях.

Одного разу головні герої стають випадковими свідками дивної події, що відкриває їм доступ до вищої матерії та неосяжного минулого. Тревору, який останнім часом бачить дивні видіння, приходить уві сні якесь повідомлення з космосу, і він намагається його розгадати. Трагічна смерть Елії в автокатастрофі змушує хлопця спрямувати всі свої сили на створення генератора воскресіння. Чи вдасться йому змінити закони всесвіту, сперечаючись із самим Творцем, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати книгу “Генератор вічного життя” до кінця.

Олена Федорова приділяє багато уваги природі земного життя та команді його “координаторам”. Для них люди – це маленькі піщинки, які подібно маленьким вогникам спалахують і гаснуть, підтримуючи життєдіяльність на планеті. Навіть після смерті допитлива й рішуча Елія не зупиняється – її душа рветься до головного Творця. Дівчина знає, що в його силах поставити людство на більш високий ступінь розвитку цивілізації. Чи вдасться Елії його переконати змінити ставлення до “людей-комашок”?

Книгу “Генератор вічного життя” варто скачати й прочитати тим, хто не раз замислювався про місце людини в цілому всесвіті. Ця фантастична історія з романтичним та науковим відтінками дозволить читачу доторкнутися до вічного та поринути до світу надлюдських можливостей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *