«Генератор вічного життя» Олена Федорова

«Генератор вічного життя» Олена Федорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
599 переглядів
599 переглядів

Про книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової

Олена Федорова – сучасна українська письменниця, яка працює в жанрах фентезі та містики. Її твори зачіпають глибокі пласти філософських і моральних проблем. Книга “Генератор вічного життя” – це заклик до роздумів на теми життя й смерті та спроба автора втілити фантастику в реальність, прагнучи протистояти вищим силам.

Головний герой повісті Тревор Данко – перспективний молодий учений, який цікавиться астрофізикою. На конференції, присвяченій обговоренню проблем взаємовпливу простору й часу, Данко знайомиться з дівчиною-психологом Елією Вранчковськи. Згодом з’ясовується, що в них багато спільних інтересів. Більш тісні стосунки Тревора й Елії виливаються у серію надзвичайних пригод в паралельних реальностях.

Одного разу головні герої стають випадковими свідками дивної події, що відкриває їм доступ до вищої матерії та неосяжного минулого. Тревору, який останнім часом бачить дивні видіння, приходить уві сні якесь повідомлення з космосу, і він намагається його розгадати. Трагічна смерть Елії в автокатастрофі змушує хлопця спрямувати всі свої сили на створення генератора воскресіння. Чи вдасться йому змінити закони всесвіту, сперечаючись із самим Творцем, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати книгу “Генератор вічного життя” до кінця.

Олена Федорова приділяє багато уваги природі земного життя та команді його “координаторам”. Для них люди – це маленькі піщинки, які подібно маленьким вогникам спалахують і гаснуть, підтримуючи життєдіяльність на планеті. Навіть після смерті допитлива й рішуча Елія не зупиняється – її душа рветься до головного Творця. Дівчина знає, що в його силах поставити людство на більш високий ступінь розвитку цивілізації. Чи вдасться Елії його переконати змінити ставлення до “людей-комашок”?

Книгу “Генератор вічного життя” варто скачати й прочитати тим, хто не раз замислювався про місце людини в цілому всесвіті. Ця фантастична історія з романтичним та науковим відтінками дозволить читачу доторкнутися до вічного та поринути до світу надлюдських можливостей.

Завантажити безкоштовно книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Генератор вічного життя» Олени Федорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *