«Гер переможений» Любов Пономаренко

«Гер переможений» Любов Пономаренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4522 переглядів
4522 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гер переможений» Любові Пономаренко (анотація)

Книга «Гер переможений» Любові Пономаренко в 1999 році увійшла у збірку «Дерево облич». Історія тяжкого життя військовополоненого.

Війна — це дуже погано, а ще гірше, коли війна робить з людей звірів. Не дивлячись на те, що німці зробили багато поганого, наші люди намагалися добре ставитися до них. Навіть у полоні смертельно хворий військовий, коли вже нібито немає надії на зустріч зі своїми близькими, намагається вірити та уявляти своє майбутнє. Радимо читати онлайн усім книгу «Гер переможений» Любові Пономаренко українською мовою.

Своїм твором автор намагається донести людям, що навіть в найтемніший день надія, немов сонце, дасть свій промінь. Іноді фізичні страждання можна полегшити вірою в краще. Що станеться з цим полоненим? Чи здійсниться його єдина мрія?

Щоб дізнатися про тяжку долю та силу надії, як зберігати свою людяність, треба скачати книгу «Гер переможений» Любові Пономаренко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Гер переможений» Любові Пономаренко онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гер переможений» Любові Пономаренко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гер переможений» Любові Пономаренко

Одна відповідь до “Гер переможений”

  1. Наталя Наталя сказав:

    У саме сердце мене вразила історія військовополоненого в книзі “Гер переможений”, її рекомендували прочитати сину в школі, але як на мене читати її треба вже в свідомому віці. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *