«Герой» Ронда Берн

«Герой» Ронда Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
497 переглядів
497 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Герой» Ронди Берн (анотація)

Це розповідь про те, чому ти перебуваєш тут, на планеті Земля.

У тебе є щось особливе. Ти був народжений, щоб зробити щось таке, на що не здатний жоден із семи мільярдів. Є життя, яке тобі призначено прожити; є подорож, яку тобі судилося здійснити. Ця книга присвячена твоїй подорожі.

Дванадцять із найуспішніших людей, що живуть у сучасному світі, розповідають про свої подорожі, які здаються неймовірними. Вони впевнені: кожен з нас був народжений, маючи все необхідне, щоб здійснити свою найбільшу мрію, і, реалізуючи її, ми виконуємо нашу місію і буквально змінюємо світ. Жив-був герой…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Герой» Ронди Берн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Герой» Ронди Берн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *