«Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя» Джеффрі Янг, Джанет Клоско

«Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя» Джеффрі Янг, Джанет Клоско

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
26331 переглядів
26331 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя» Джеффрі Янга, Джанет Клоско (анотація)

Книгу «Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми у минулому» Джеффрі Янг, відомий психотерапевт, написав разом з колегою Джанет Клоско, щоб допомогти людям вийти з кола проблем, які постійно повторюються. Автори книги дійшли висновку, що кожна людина ще у дитячому віці засвоює певні правила поведінки, навіть цього не усвідомлюючи, а потім починає їх відтворювати у дорослому житті. Іноді вони йдуть на користь, але дуже часто буває так, що від них лише все псується – якість життя, стосунки з близькими, друзями, партнерами.

Людина бачить, що її проблеми повторюються, намагається щось змінити (так їй здається), але нічого не виходить – вона знову потрапляє у ті ж ситуації. Змінюються обставини і люди поруч, а проблеми залишаються тими ж. Починає здаватись, що виходу з цього кола немає, але це не так. На щастя, вихід є, і знайти його можна, якщо проаналізувати своє минуле.

У цій книзі розповідається якраз про те, чому люди роблять одні й ті ж помилки, як це помітити у себе, а найголовніше – як з цього кола вийти і змінити своє життя на краще. Отже, якщо ви готові поглянути зі сторони на своє минуле і власні дії, то ця книжка буде вам корисною. Та навіть якщо видається, що у вас все добре і проблем немає, прочитати цю роботу спеціалістів все одно варто – для загального розвитку і для кращого пізнання себе та інших людей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя» Джеффрі Янга, Джанет Клоско українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя» Джеффрі Янга, Джанет Клоско

Одна відповідь до “Геть із замкнутого кола! Як залишити проблеми в минулому і впустити в своє життя щастя”

  1. daria daria сказав:

    завантажте будь ласка книгу українською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *