«Гімн демократичної молоді» Сергій Жадан

«Гімн демократичної молоді» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
970 переглядів
970 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гімн демократичної молоді» Сергія Жадана (анотація)

Книгу «Гімн демократичної молоді» Сергія Жадана було видано у 2006 році, після чого почали з’являтись і іншомовні видання. Цікаво, що німецькомовна версія книги стала у 2009 році першою у рейтингу рекомендованих іншомовних книг (за версією німецької телерадіокомпанії). У цьому списку українець Жадан обійшов навіть класик Толстого з його «Анною Кареніною».

У цій книжці зібрано шість історій, у яких відчувається ліричний настрій. А розповідається у них про те, як може розвиватись середній бізнес в умовах, коли відкрите суспільство тільки проходить процес формування. Письменник поєднує у цій роботі художню розповідь і фахову публіцистику, темою якої є легалізація того сектору економіки, який називають тіньовим.

Про що конкретно можна дізнатись з книги? Наприклад, про стосунки між менеджерами середньої ланки. Чи може між ними бути справжня дружба? Чи можуть вони покладатись один на одного і довіряти, знати, що поруч вірні люди? Героями історій стали люди, які жили і працювали у ті самі 90-і, коли демократичне суспільство тільки почало будуватись, а грошей майже не було. Тому кожен намагався заробляти так, як умів.

Це розповіді про легендарних «базарних торгашів», які зуміли з часом перетворитись на дрібних бізнесменів і почати власну справу. А от у яких умовах і як саме це відбувалось, розповість книжка.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гімн демократичної молоді» Сергія Жадана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гімн демократичної молоді» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *