«Гімназист і Вогняний Змій» Андрій Кокотюха

«Гімназист і Вогняний Змій» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4106 переглядів
4106 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гімназист і Вогняний Змій» Андрія Кокотюхи (анотація)

Повість «Гімназист і Вогняний Змій» – друга частина циклу пригод восьмикласника Юрка Туряниці, який навчається у першій зразковій гімназії української столиці. Після детективних розслідувань загадкового незнайомця на прізвисько Чорна Рука хлопець ще більше заглиблюється в київські таємниці, багато з яких лякають навіть дорослих. Його гімназія опиняється під загрозою втрати гарної репутації, адже злочини, що відбуваються в місті, ведуть саме до неї. Юрко має розібратися – у злагодженій командній роботі з детективом Назаром Шпигом та вірним і кмітливим собакою Джентльменом вони починають розслідування.

Андрій Анатолійович Кокотюха залишається вірним своїй патріотичній манері розповіді: він не лише веде юних читачів у гущавину пригод та інтриг, а й знайомить підростаюче покоління з історією нашої країни, підкреслюючи її велич та героїзм українців. Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, постійно відчуваєш схожість відважного Юрка з легендарними постатями нашої історії.

Повість написана образною, живою та багатою мовою, не може не вплинути на свідомість школярів, які подумки завжди мріють про героїчні подвиги. Письменник дає змогу усім бажаючим включити свою фантазію та відправитися назустріч небезпечним пригодам і благородним вчинкам.

Ключова детективна інтрига книги «Гімназист і Вогняний Змій» – розслідування багатьох несподіваних пожеж, що знищують історичні будівлі. Проте автор зачіпає ще одну проблему, від якої потерпає наша країна – наркотичний бізнес, якого ніби не помічають владні структури. Ця книга змушує замислитися над моральним обличчям суспільства та майбутнім нашої держави. Чи зможе звичайний гімназист дати відсіч злодіям та змінити вектор історії, змусивши міркувати зовсім іншими моральними категоріями?

Якщо ви шукаєте одночасно захоплюючий, динамічний та глибокий й пізнавальний твір, рекомендуємо скачати «Гімназист і Вогняний Змій» Андрія Анатолійовича Кокотюхи. Ця повість прийдеться до смаку як школярам, так і їхнім батькам через напружені сюжетні вихиляси, мальовничі описи, філософські відступи та «родзинки» історії. Усі бажаючі знайдуть цей твір в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гімназист і Вогняний Змій» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гімназист і Вогняний Змій» Андрія Кокотюхи

Одна відповідь до “Гімназист і Вогняний Змій”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Мій син верещав від книги Гімназист і Вогняний Змій, що навіть я вирішила її прочитати. Це перший випадок, коли він не відволікався ні на що поки не дійшов до останньої сторінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *