«Гірка правда про стосунки» Ніл Штраус

«Гірка правда про стосунки» Ніл Штраус

  • Назва: Гірка правда про стосунки
  • Письменник: Ніл Штраус
  • Рік: 2015
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7388-70-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
860 переглядів
860 переглядів

Про книгу «Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса

У кожної жінки хоч раз у житті були невдалі стосунки, коли все начебто добре, а потім він зник без пояснень. Або не одразу зник, а поступово віддалявся – все менше дзвінків, все менше запрошень, постійні відмовки про зайнятість. І коли приходить прозріння, що все, кінець, дівчата починають шукати недоліки у себе. Це все тому, що я занадто товста (худа), невчасно корні волосся пофарбувала або, о жах(!) – він побачив мене з облізлим манікюром!!! Заспокойтесь, дівчата, все набагато складніше, адже проблема не в вас, а в ньому, причому дуже серйозна проблема… 

Радимо читати онлайн книгу «Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса українською мовою всім жінкам від 18+. А також чоловікам, які хочуть бути схожими на своїх приятелів, котрі міняють дівчат, як рукавички, щоб зрозуміти нарешті, що не заздрити потрібно, а жаліти цих нещасних хлопців. 

Автор пройшов курс лікування від сексуальної залежності, спробував створити сім’ю одразу з трьома дівчатами, побував у сучасному гаремі, прийняв участь у оргії та ще багато чого зробив непристойного, перш ніж сісти за написання книги «Гірка правда про стосунки». Прислухаємось до профі? 

Скачати книгу «Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. І якщо під час читання вам не захочеться врізати у щелепу автору, якщо б він був поруч, то ви дуже стійка людина.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *