«Гіркий присмак кохання» Альбіна Вишневська

«Гіркий присмак кохання» Альбіна Вишневська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
375 переглядів
375 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Гіркий присмак кохання» Альбіни Вишневської (анотація)

– Я буду зберігати тобі вірність, друже.

– Краще за цей час знайди собі наречену, бо першим має стати на рушник найстарший. Тобі майже тридцять два, а ти й досі найбажаніший холостяк у батька в компанії.

– Повір, Тарасе, як зустріну ту єдину, від якої мурахи по шкірі, то обов’язково одружуся.

– Мурахи – це більш схоже на відхилення, Стасе.

– То ти й досі не віриш у те, що кохання буває підступним? В те, що хитрий Купідон у своєму арсеналі має мільйон варіантів, щоб спрямувати тебе у правильному напрямку?

– Це все маячня. Я вірю лише в те, що жінкою можна захоплюватися, робити заради неї дурниці, оберігати її, але кохання…ні, в таке трактування не вірю.

Я навіть уявити собі не міг, що вона стане моїм прокляттям. І на власному досвіді відчую гіркий присмак кохання…до дружини батька.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гіркий присмак кохання» Альбіни Вишневської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гіркий присмак кохання» Альбіни Вишневської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *