«Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірина Оцабрик

«Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірина Оцабрик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
201 переглядів
201 переглядів

Короткий зміст книги «Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірини Оцабрик (анотація)

Оповідки та казки Ірини Оцабрик – це не чергові нудотні історії гламурної дівчини. Проникливі, безпосередні, настроєві й багато в чому повчальні – вони змусять вас плакати і сміятися одночасно. Редактор зробив усе, аби зберегти неповторний шарм викладу, завдяки якому літературні замальовки письменниці в соціальних мережах так полюбилися читачам.

Для поціновувачів легкого гумору, зворушливої щирості та невичерпної життєлюбності.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірини Оцабрик та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірини Оцабрик: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірини Оцабрик і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гламур, швабра, пиріжки. Історії та казки для дорослих дітей» Ірини Оцабрик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *