«Глибокі ріки течуть нечутно» Ірина Власенко

«Глибокі ріки течуть нечутно» Ірина Власенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
88 переглядів
88 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Глибокі ріки течуть нечутно» Ірини Власенко (анотація)

Як письменнику бути почутим у сучасному бурхливому світі, особливо, коли йому є що сказати? Можна, звісно, стати одним із яскравих представників розважального літературного фаст-фуду, здобути популярність і затребуваність. Однак Максим Павленко відкидає легкі шляхи: його чутливо душа і аналітичний, філософський склад розуму бажає глибин. Він пише роман, у якому зачіпає теми, що його непокоять, а це цілі пласти нашої історії – кривавої, болючої, що повторюються і тягнуться століттями. Максим мимоволі занурюється на самий спід глибокої ріки минулого й уже не знає, керує своєю історією, яку пише, чи ж вона веде його за собою…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Глибокі ріки течуть нечутно» Ірини Власенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Глибокі ріки течуть нечутно» Ірини Власенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *