«Глибоко під водою» Пола Гоукінз

«Глибоко під водою» Пола Гоукінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
384 переглядів
384 переглядів

Про книгу «Глибоко під водою» Поли Гоукінз

Книга «Глибоко під водою» – органічне поєднання детективного розслідування та особистої драми, що випливає зі складних сімейних стосунків та родинних таємниць. Пола Гоукінз створила строкате літературне полотно, додавши до сюжетної канви трохи містики, зачарувавши атмосферністю антуражу та детальним розкриттям образів персонажів. Цей твір можна тримає в напруженні до останньої сторінки, а фінальна частина роману перевертає звичні уявлення про сюжет і героїв догори дриґом.

Починаючи читати онлайн цю книгу, стикаєшся з моторошним нещасним випадком – молода жінка вкорочує собі віку, втопившись у затоні невеличкого містечка. Виявляється, подібні трагедії відбувалися вже не раз, і зветься це страшне місце Затоном утоплениць.

Які таємниці ховає страшний затон? Чи можна назвати смерть Нел самогубством? Її сестра Джулс вирішує розібратися з цією справою та провести власне розслідування. Вона приїжджає до свого рідного містечка, адже тут залишилася її осиротіла племінниця, та занурюється в ціле море сімейних інтриг, непорозумінь і проблем.

Розповідь у романі «Глибоко під водою» ведеться від кількох осіб, що дозволяє поглянути на ситуацію з різних боків, краще пізнати головних і другорядних героїв. Письменниця зачіпає багато актуальних у кожній родині проблем – це і навчання у школі, і підліткова закоханість, і складні стосунки між батьками та дітьми.

У кожного персонажа – своя драма, і їх поєднання створює динамічний та багатогранний візерунок, в якому можна заплутатися. Але ця сімейно-драматична складова не перекриває детективну лінію, а навпаки підживлює її, адже загадковість дивного затону пов’язана з долями багатьох жінок, у тому числі і загиблої письменниці Нел Ебботт.

Якщо ви шукаєте захоплюючу та моторошну історію з розкриттям таємниць і злочинів минулого з присмаком сімейно-драматичних ноток, рекомендуємо скачати «Глибоко під водою» Поли Гоукінз. Цю книгу ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають можливість отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Глибоко під водою» Поли Гоукінз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *