«Глитай, або ж Павук» Марко Лукич Кропивницький

«Глитай, або ж Павук» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1050 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького (анотація)

Як поступить нещасна українська дівчина, котру власні батьки проти її ж волі видають заміж за багатого парубка? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Сюжет цієї надзвичайно глибокої та драматичної п’єси описує долю Оленки. Проста дівчина з села знайомиться з Андрієм – красивим та хоробрим юнаком з такої ж бідної сім’ї. Двоє закоханих вирішують заручитись, проте жорстока доля розлучає їх. Андрій проти своєї волі покидає Оленку. Він не знає, коли повернеться та знову побачить свою кохану.

Попереду молодят чекають довгі місяці гіркої розлуки. Побачивши, як страждає бідна Оленка, її батьки вирішують видати дочку заміж за Бичка – хлопця з багатої сім’ї, що володіє десятками гектарів землі та худобою.

Оленка проти цього шлюбу. Зрозумівши це, родичі обманюють власну дочку та хитрістю віддають її новому нареченому. Через деякий час повертається Андрій. Хлопець, котрий летів в рідне село на крилах кохання, раптом розуміє, що в нього більше немає нареченої.

Оленка виправдовується перед Андрієм, та чи дійсно вона не винна перед парубком? Чи доклала вона зусиль, щоб перешкодити весіллю з багатим нареченим? Відповіді ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *