«Глитай, або ж Павук» Марко Лукич Кропивницький

«Глитай, або ж Павук» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
763 переглядів
763 переглядів

Про книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького

Як поступить нещасна українська дівчина, котру власні батьки проти її ж волі видають заміж за багатого парубка? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Сюжет цієї надзвичайно глибокої та драматичної п’єси описує долю Оленки. Проста дівчина з села знайомиться з Андрієм – красивим та хоробрим юнаком з такої ж бідної сім’ї. Двоє закоханих вирішують заручитись, проте жорстока доля розлучає їх. Андрій проти своєї волі покидає Оленку. Він не знає, коли повернеться та знову побачить свою кохану.

Попереду молодят чекають довгі місяці гіркої розлуки. Побачивши, як страждає бідна Оленка, її батьки вирішують видати дочку заміж за Бичка – хлопця з багатої сім’ї, що володіє десятками гектарів землі та худобою.

Оленка проти цього шлюбу. Зрозумівши це, родичі обманюють власну дочку та хитрістю віддають її новому нареченому. Через деякий час повертається Андрій. Хлопець, котрий летів в рідне село на крилах кохання, раптом розуміє, що в нього більше немає нареченої.

Оленка виправдовується перед Андрієм, та чи дійсно вона не винна перед парубком? Чи доклала вона зусиль, щоб перешкодити весіллю з багатим нареченим? Відповіді ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Глитай, або ж Павук» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *