«Гобіт, або Туди і звідти» Джон. Р. Р. Толкін

«Гобіт, або Туди і звідти» Джон. Р. Р. Толкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1010 переглядів
1010 переглядів

Короткий зміст книги «Гобіт, або Туди і звідти» Дж. Р. Р. Толкіна (анотація)

Десь там у вигаданому світі Середзем’я народилась фантастична історія, яку розповість Джон Р. Р. Толкін у своєму казковому романі «Гобіт, або Туди і звідти». Хоча автор визначає жанр як дитячий, цей роман сподобається й дорослій аудиторії. Пізніше цю книгу продовжить трилогія «Володар перснів».

Звичайне життя маленьких низькорослих чоловічків переривається пропозицією відправитись у подорож за золотом, яке викрав страшенний дракон. По дорозі до гори Еребор до нього приєднується багато гномів, разом вони мають неабияку силу та мотивацію. Радимо читати онлайн усім книгу «Гобіт, або Туди і звідти» Джон Р. Р. Толкіна українською мовою.

Чи зможуть вони повернути своє та перемогти дракона, який позбавив їх найдорожчого — батьківщини? Чи збережуть вони своє життя?

Скачати книгу «Гобіт, або Туди і звідти» Джон Р. Р. Толкіна можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Гобіт, або Туди і звідти» Дж. Р. Р. Толкіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Гобіт, або Туди і звідти» Дж. Р. Р. Толкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *